Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam 18 lat i miesiączkuje regularnie od 14 roku życia, okres zawsze trwał 5/6 dni z czego 1/2 dni było to intensywne krwawienie a w resztę dni występowało mniej nasilone ale wciąż krwawienie. Od 3 miesięcy mam okres ale całkiem inny: pierwszy dzień jest obfity a do końca okresu czyli 4/5 dni występuje tylko plamienie. Muszę dodać że przed tym problemem razem z chłopakiem robiliśmy sobie dobrze on mi palcem ale nie doszło do penetracji członkiem.W ciągu tych trzech miesięcy pojawiły mi się również rozstępy na pośladkach. Nie mam żadnych objawów ciąży ból przed miesiączkowy jest tak jak zawsze tylko dzień przed okresem i w pierwszym dniu. W ciągu trzech miesięcy schudłam 2kg nie stosuje diet.Mozliwe że schudłam że stresu który cały czas mi towarzyszy dzięki temu problemowi? Czy mogę być w ciąży? Skąd wziął się problem z miesiączką? Bardzo mnie to martwi

Odnośnik do komentarza
Gość Odpowiedz: gość marvsia

A stosujesz go bo masz problem z okresem podobny do mojego czy w jakim przypadku, bo jeśli chodzi o wyznaczanie dni płodnych i niepłodnych to posiadam aplikacje z kalendarzykiem miesiączkowym w której wyświetlają mi się takie dni i według wydzieliny z pochwy są one zgodne

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...