Skocz do zawartości
Forum

Grzybica paznokcia


Gość Tomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam wizytę u dobrego podologa - mnie niesamowicie pomogła p. Agnieszka Głuszczak z Przychodni Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp w Warszawie. Jest to konkretna osoba, która umie dokładnie wytłumaczyć na czym polega problem i jak jemu zaradzić, a nie była to moja pierwsza wizyta u podologa... 

Odnośnik do komentarza

W takich przypadkach zawsze warto wybrać się do lekarza, polecam wizytę u dobrego podologa. Niestety, sama zmagam się z częstymi nawrotami grzybicy paznokci, więc byłam już u niejednego specjalisty. Zdecydowanie najbardziej mogę polecić podolog Karolinę Gozdowską, która przyjmuje w Łodzi: https://podologia-gozdowska.pl/zabiegi/leczenie-grzybicy/ - jest świetnym, dokładnym i kompetentnym specjalistą. Naprawdę bardzo mi pomogła i jestem pewna, że Tobie też pomoże.

Odnośnik do komentarza

Podpisuję się pod poprzednimi wiadomościami - lekarz jest tutaj konieczny, nie ma co bagatelizować sytuacji. Jeżeli chodzi o sprawdzonego podologa to od siebie mogę polecić Centrum podologiczno-medyczne Podoland we Wrocławiu. Często miewam problemy ze stopami i to wiele różnych, a specjaliści z Podoland zawsze są w stanie mi pomóc. Już nieraz bardzo mi ulżyli, więc gdy tylko coś się dzieje, od razu ich odwiedzam. Polecam każdemu, świetnie znają się na swojej działce i naprawdę starają się pomóc pacjentom.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...