Skocz do zawartości
Forum

Proszę o pomoc mrcp


Gość Maciej

Rekomendowane odpowiedzi

 

W nocy zaczely mi drętwiec palce małe w obu rękach , i to cała noc ten problem do tego od tygodnia tak jak biorę wdech czuje ból w mostku w środkowej części klatki piersiowej , mój organizm się chyba sypie do tego cały czas co wstanę mi się w głowie kręci.

 

Odnośnik do komentarza

Pij wodę. Te objawy w mostku mogą być nerwicowe. 

Ja myślałam, że gastro dała Ci skierowanie do szpitala na obserwację, a wychodzi, że tylko na konkretne badania? 

Jeszcze się nie zgłosiłeś do szpitala? 

Odnośnik do komentarza

28 mam dopiero kwalifikacje i lekarz zdecyduje czy mnie wezmą czy nie i dopiero ustala termin który może być odległy , bo będę musiał pokazać wyniki , no niestety na których nic szczególnego nie widać , oprócz tych zamieszan w morfologii .

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj zjadłem pstrąga pieczonego i kasza jaglana i warzywami na parze , dziś w toalecie myślałem ze się załamie wszystko ze mnie wyszło w raz z kasza jaglana , nie wiem  chyba już nic nie mogę jeść …

 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Maciej napisał:

A czy picie maślanki i kefiru może powodować takie coś jeszcze zupy krem .

 

O maślance za dużo nie wiem, kefir/zsiadłe mleko działają pozytywnie, chyba, że ktoś nie trawi laktozy. Wtedy można jeść wegetariańskie. Zupy krem powinny być lepiej trawione. 

55 minut temu, Gość Maciej napisał:

jutro przed ta kwalifikacja chce jeszcze zrobić badania z krwi co mógłbym zrobić jakie .

 

Tylko po co? 

 

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony teraz to trzeba być umierajacym, żeby przyjęli na oddział, dlatego jak pisałam wcześniej, powinieneś się leczyć u takiego gastro co pracuje również w państwowym szpitalu, wtedy by Cię wziął na obserwację do szpitala. 

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem dziś morfologię leukocyty 4,4 monocyty lekko podwyższone , cały czas , hemoglobina cały czas mi spada w dół bardzo szybko już jest 14,8 erytrocyty już tez przy dolnej granicy normy , zreszta zauważyłem ze jestem blady a siedzę na słońcu zawsze z natury byłem ciemny , włosy rzadkie paznokcie delikatne , wydaje mi się ze robi mi się anemia powoli , brak siły cały czas .

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Maciej napisał:

ale dziwie się jem mnóstwo warzyw kurczaka bananów a spadają czerwone krwinki gdzieś ucieka to .

Co z tego, jak nie trawisz... 

17 minut temu, Gość Maciej napisał:

Ja już w sumie nie wiem co mi jest chudnę dalej złe się czuje , wydałam mięso , hemoglobina spada , jestem bez radny a jak oni mi w szpitalu pomogą o ile mnie wezmą …

... dlatego chudniesz, bo składniki pokarmowe idą w gwizdek. 

Właśnie w szpitalu powinni dojść co Ci dolega. 

Odnośnik do komentarza

Z dziewczyna okej i praca tez . Po prostu widzę zmiany w moim organizmie cienkie paznokcie włosy rzadsze i jaśniejsze, szybko się mecze , szybciej spać mi się chce , zawroty głowy mam , ogólnie osłabiony , to już trwa 3,5 miesiące , jest coś takiego jeszcze jak anemia chorób przewlekłych .

Odnośnik do komentarza

Daj spokój z anemią, przestań sobie wkręcać, jak nie raka, to teraz anemię. Nie rób też co tydzień badań krwi, bo przez ten czas nic się nie zmienia. 

Jak nie szpital, to gastro niech dochodzi co się dzieje, bo najważniejsze teraz znaleźć przyczynę nie trawienia pokarmów, bo wszystko inne za tym idzie. 

Odnośnik do komentarza

Coś na pewno się dzieje, wszystko wskazuje na pzt, ale dopóki nie wychodzi nic w badaniach, to będzie ciężko. Biopsja też by musiała być wzięta z miejsca zmienionego chorobowo, a jak go nie widać... 

Ale objawy plus te skoki cukru i insuliny też powinny lekarzom dać wskazówki, choć jeden lekarz, co zapisał kreon, powiedział Ci, że masz zaburzoną pracę trzuski... Tylko dlaczego, być może właśnie przez pzt. 

Gdybając, to albo trzustka, albo hpv Ci tak bruździ. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...