Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jestem dosyć młodą osobą ostatnio odbyłam swój pierwszy stosunek nie był on długi było to pare wsadzeń lecz błona została przebita wytrysk nie nastąpił w środku (był bez zabezpieczeń) stosunek odbył się w sobotę wiec testu jeszcze nie robię zrobię go w ten weekend lecz przezywam ciągły stres okresy mam bardzo nieregularne zdarzają się dwa miesiące pod rząd a później znikają na 2/3 miesiące ostatni okres miałam na początku marca rozmawiałam z partnerem o preejekulacie (nie wiem czy dobrze napisałam) okazało się że mój partner jednak wcale go nie wydziela mam wszystkie objawy które mam przed okresem lecz narazie okresu brak minęły 4 dni od stosunku wiec na objawy ciąży wydaje mi się że trochę za wcześnie jednak jestem bardzo zestresowana dlatego piszę aby wiedzieć czego mam się spodziewać i może trochę ochłonąć lub dowiedzieć się czegoś nowego

Odnośnik do komentarza

Przy nieregularnych cyklach trzeba obserwować swoją płodność. Nie obliczysz dni płodnych przy nieregularnych okresach. Ale na podstawie poziomu lh wyznaczysz termin owulacji. Kup tester Afrodyta, tam masz taki mini mikroskop i sprawdzasz poziom lh nakładając na niego kilka kropel śliny. Jest dokładny, warto mieć, używać

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...