Skocz do zawartości
Forum

Właściwie to jak najbardziej zycze kobietom zeby cierpialy jako stare baby


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

Gość HansHans11

Słuchaj incell.  Ja z jednej strony rozumiem i współczuje Tobie sytuacji. Ale czy Ty naprawdę nie dostrzegasz, że Twoje posty są po prostu żałosne?  Ciągle niczym katarynka jedno i to samo. Można to porównać do sytuacji, że ktoś Ci kilka razy dziennie opowiada ten sam kawał. Raczej już po kilku dniach byś przestał się śmiać i być może nawet tą osobę opier***ił i że już więcej nie chcesz słuchać.  Chłopie Ty tracisz tylko czas. Ogarnij się, znajdź sobie jakieś zainteresowanie czy coś. Mam znajomego na wózku inwalidzkim chorującego na SM, który ledwo trzyma szklankę z herbatą w dłoniach i tak nie marudzi jak Ty. Zrozum, że Twoje posty idą w próżnie, nawet jeśli ktoś się "zainteresuje" to dostaniesz odpowiedź typu jak od usera "ktoś".

Odnośnik do komentarza
Gość HansHans11

Jeszcze dodam... Wiem, że zapewne mało Cię to obchodzi ale ja sam już więcej nie zamierzam odpowiadać. To była moja ostatnia odpowiedź w temacie założonym przez Ciebie. Bo to jak grochem o ścianę. Życzę zdrowia i pomyślności.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość HansHans11 napisał:

czy Ty naprawdę nie dostrzegasz, że Twoje posty są po prostu żałosne?  Ciągle niczym katarynka jedno i to samo

no właśnie ja nie lubie powtarzć, ale jestem do tego zmuszony przez osoby, które powtarzają ciągle taką samą postawe, a wiadomo babsztyle wstretne lubią gnębić prawiczków, czy mieszkających z rodzicami;). Więc tak naprawde to one czynią to powtarzanie, a ja jestem tylko efektem. Np. użytkownik "Ktoś", patrzy tylko żeby mi napisać, że jestem frajer i parówa, takie coś też mnie nakręca, aby myśleć, że ludzie to gówno, wiec bede taki sam:) - z tym że tak naprawde to ja poruszam tylo problemy, czasem nienawistny post w związku z zadaną goryczą mi, nie jestem trolem i nie wyzywam.

51 minut temu, Gość HansHans11 napisał:

Ogarnij się, znajdź sobie jakieś zainteresowanie czy coś

Zainteresowania ma chyba każdy, ja sam żeby nie zwariować w życiu, musiałem sie zainteresować z 10 cioma rzeczami.

 

Odnośnik do komentarza
Gość Lubię sałatę

Incelu przenieś się na forum kafeterii  na na erotyczne i  uczuciowe tam od pewnie 10 lat gnije taki przegryw pewien  który wychodzi z domu tylko po piwo,żyje z renty matki,wstawia zdjęcia swojej mordy i fujary to pewnie znajdziecie wspólny język

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Lubię sałatę napisał:

Incelu przenieś się na forum kafeterii  na na erotyczne i  uczuciowe tam od pewnie 10 lat gnije taki przegryw pewien  który wychodzi z domu tylko po piwo,żyje z renty matki,wstawia zdjęcia swojej mordy i fujary to pewnie znajdziecie wspólny język

a co mi z tego jak bede gadal z takim samym? pozatym incelami jest wiekszosc mezczyzn, bo nie moga doswiadczyc seksu wynikającego z pożądania do nich kobiet, tylko na zasadzie że sie postarają/zapłacą.

Odnośnik do komentarza

Kiedy na starość będziesz cierpiał (pomijając, że już cierpisz) jako stary kawaler, to przypomnij sobie powyższe życzenia. Zapamiętaj, że to co życzysz innym, wraca do życzącego trzykroć. Tak więc brawo za życzenia dla samego siebie ???

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
W dniu 28.03.2021 o 04:23, Gość incel napisał:

ale jestem do tego zmuszony

Serio jesteś ,,zmuszony"? Czy tylko sobie tak wmawiasz? Czyli co? Ja też jestem zmuszona przez swoją rodzinę by ciągle wysłuchiwać ich krytyki?

 

W dniu 28.03.2021 o 04:23, Gość incel napisał:

użytkownik "Ktoś", patrzy tylko żeby mi napisać, że jestem frajer i parówa, takie coś też mnie nakręca, aby myśleć, że ludzie to gówno, wiec bede taki sam:)

Takie zachowanie powszechnie zwie się naiwnością. Ale chociaż piszesz że Tobie to sprawia ból to na dobrą sprawę dobrze Ci tak i właśnie tak chcesz żyć. No cóż, Twój wybór.

 

W dniu 28.03.2021 o 04:23, Gość incel napisał:

ja poruszam tylo problemy, czasem nienawistny post w związku z zadaną goryczą mi, nie jestem trolem i nie wyzywam.

Tak, poruszasz swój problem, bo jak byś się bliżej przyjrzał sytuacji to z pewnością byś zauważył że tylko Ty masz z tym problem, inni już nie. Z zadaną Ci goryczą? Tutaj nikt Ci nie zadaje goryczy. NIKT! Tą gorycz zadała Ci Twoja Matka a Ty ją przerzucasz na userów. Jednak Ty masz specyficzną wadę wzroku, musiałbyś mieć specjalne okulary. Z tym że wpierw musiałbyś trafić do specjalnego optyka a później wyrobić specjalne okulary. Jednak pozostaje pytanie: czy Ty się w ogóle wybierzesz do tego optyka? Wygląda na to że nie. 

 

18 godzin temu, Javiolla napisał:

Zapamiętaj, że to co życzysz innym, wraca do życzącego trzykroć

Dokładnie, to co życzymy innym wraca do nas rykoszetem, niczym bumerang. I ja słyszałam wersję że nie trzykrotnie a nawet dziesięciokrotnie. Aczkolwiek w tej sytuacji to nie ma większego znaczenia. Incell i tak cierpi a czy będzie cierpiał 3 czy 5 czy 10 razy bardziej to nie ma aż takiego znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, cienka granica napisał:

którzy po prostu nienawidzą kobiet, bo coś im się w związkach nie udało

Tylko że związku żadnego nie było. Jeśli już to u kobiet występuje coś takiego, że jak nie wyszło z jakimś, to potem cały ród męski jest parszywy. Także mnóstwa teorii na temat prawiczków/inceli można wyczytać, ale trafne zdania sie raczej nei zdarzają. Płeć kobieca poprostu lubi sobie nabijać ego szczególnie na punkcie seksu, a incel/prawik właśnie tego nie ma i kółko zamknięte.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...