Skocz do zawartości
Forum

Mój facet szybko dochodzi


Gość Darta

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem . Jesteśmy ze sobą 1.5 roku moze czesto nie robimy tego ale robimy kiedy możemy on 23 lata ma

A wiec moj facet szybko dochodzi Robimy gre wstępna odpoczynek potem do łózka i nie pomaga.

Na Jeźdźca tez próbujemy i nic Gumki Durex te co znieczulają tez nic nie dają.

byl taki okres w przeciągu kilku dni ze mogliśmy to robić bez przerwy i długu . I znowu szybko dochodzi .

moze jakies rady ?

Odnośnik do komentarza

Nie on jeden. Powiem Ci,ze bardzo wielu mężczyzn ma takie problemy. Jeśli gumki nie działają proponowałbym wypróbować sobie coś z serii Orgasm Control. Niekoniecznie od razu musi brać tabletki ale na przykład bardzo skuteczny może być żel .
Fajne są jeszcze chusteczki Orgasm control Wipes. On smaruje sobie tym penisa ( albo Ty w ramach gry wstępnej). Daje mu to o wiele większą kontrole.

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy czy jest to problem związany z wiekiem (młodość ma swoje prawa) czy jest to na tyle duże zaburzenie i trzeba leczyć. Są leki na leczenie przedwczesnego wytrysku. Proponowałbym jednak zacząć od srodków miejscowo znieczulających. Seria orgasm control jest dobra.

Odnośnik do komentarza

Orgasm Control, znam ten środek. Używałem go w postaci żelu. Nakłada się na członka, później na niego nakładasz prezerwatywę i można działać
Fakt, bodźce czuciowe są jakby mniejsze, ale przez to można zdecydowanie dłużej działać.
Nigdy też nie miąłem problemu z osiągnięciem erekcji czy finiszem.

Odnośnik do komentarza

To nie tylko przypadłość niedoświadczonych facetów. Ja mam 42 latka i problem z przedwczesnym wytryskiem. Kiedyś stosowałem takie gumki ze sklepu erotycznego Long Love we fioletowym opakowaniu niestety jakis czas temu sklep został zamknięty. Nigdzie nie mogę ich znaleźć nawet w internecie. Co do Durexa na mnie to nie działa a jest nawet gorzej. W tym momencie jakąś pomoc niosą tabletki Stud Pills które rzeczywiście wydłużyły mi stosunek. Co do innych kremów stosowałem różne też różnicy na lepsze nie zauważyłem

Odnośnik do komentarza

Dwa wypróbowane przeze mnie sposoby:
1. Masturbacja przed stosunkiem. Drugi raz jest już o wiele dłuższy.
2. Chusteczki OC wipes. Wyprobowałem z ciekawości.Dostałem raz do zamówienia w sex shopie jedną saszetkę takiej chusteczki. Byłem w stanie o wiele dłuzej. I działanie moim zdaniem lepsze niż prezerwatywy. W przypdku prezerwatywy zdarzało się,ze penis opadał. Tutaj erekcja jest, po prostu mamy o wiele większą kontrolę nad tym co się robi.

Odnośnik do komentarza

Widocznie wsmarowałeś sobie zbyt dużo. Następnym razem użyj połowy chusteczki i będzie ok (sam zawsze przerywam je na dwie części, wtedy jest to o wiele bardziej ekonomiczne).Trzeba samodzielnie sobie dopasować swoją porcję. Są mocno nasaczone tak więc widocznie nie potrzebujesz aż takiej dawki aby to podziałało.

Odnośnik do komentarza

ze wszystkich które przetestowałem najlepsze wydają się być te wspomniane tabletki stud pills. Moje wrażenia - działają lekko tonizująco, zmniejszają podniecenie i nerwowość jednocześnie wzmacniają erekcje - wypracowałem sobie odpowiednią technikę stosowania i biorę 2 tabletki w odpowiednim czasie tylko przed spodziewanym seksem. Sądzę że trzeba samemu przetestować sposoby nie koniecznie posługując się instrukcją.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...