Skocz do zawartości
Forum

Gość k...r

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni okres mialam na samym początku lutego, nie wspolzylam ale uprawialam petting(jedynie do pochwy mogły wdać się znikome ilości prejakulatu) w 32 dniu cyklu wykonalam test ciazowy o czulosci 10 i wyszedl negatywny(było to okolo 3 dni po spodziewanym okresie). 4 tygodnie po ostatniej miesiaczce mialam bóle podbrzusza, bolało mnie co 2 dni, zazwyczaj pare razy dziennie z przerwami(czasami byly one bardzo mocne). Mam również nieregularne miesiaczki, w tym momencie nie mam zadnych innych objawów a bóle juz przeszły. Czy jest ryzyko ciąży?

Odnośnik do komentarza

Proszę się nie martwić 

Znam to z doświadczenia

Teraz pewnie miesiączka się zatrzyma z uwagi na stres

19 godzin temu, Gość 6z4nmg napisał:

Ostatni okres mialam na samym początku lutego, nie wspolzylam ale uprawialam petting(jedynie do pochwy mogły wdać się znikome ilości prejakulatu) w 32 dniu cyklu wykonalam test ciazowy o czulosci 10 i wyszedl negatywny(było to okolo 3 dni po spodziewanym okresie). 4 tygodnie po ostatniej miesiaczce mialam bóle podbrzusza, bolało mnie co 2 dni, zazwyczaj pare razy dziennie z przerwami(czasami byly one bardzo mocne). Mam również nieregularne miesiaczki, w tym momencie nie mam zadnych innych objawów a bóle juz przeszły. Czy jest ryzyko ciąży?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mialam lekkie i chwilowe bóle podbrzusza, pojawilo sie przez chwile więcej śluzu o konsystencji budyniu, ale za to dosc mocno bolała mnie głowa, podobnie jak przed okresem miałam dużą ochotę na słodycze. Zaczely mnie pobolewac piersi, jak przed okresem zwykle, ale glownie tylko bolą przy mocniejszym dotyku. Kolor brodawek jest taki sam. Mam dalej czekac na krwawienie czy moze np w tym miesiacu nie wystąpić? Przez 5 dni mialam bardzo duzy stres ze mogę być w ciąży.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...