Skocz do zawartości
Forum

Facet o mnie nie walczy.


Gość 8id

Rekomendowane odpowiedzi

Nie manipuluj, bądź szczera wobec niego i samej siebie, tylko do tego trzeba dojrzeć. 

Jeśli nie pasuje Ci zachowanie chłopaka, które najwyraźniej powtarza się, to albo akceptujesz, albo odchodzisz. Jeśli odchodzisz, to naprawdę, a nie na niby, żeby go nastraszyć. To jest właśnie manipulacja. 

On, nie zatrzymuje Cię, ponieważ wie, że i tak nie odjedziesz, po prostu Cię przejrzał.

Ty, jeśli przyjmujesz przeprosiny, to nie ciskaj się nadal, a jeśli nie przyjmujesz, tzn, że nie godzisz się na jego ekscesy, to odchodzisz, bo nic się nie zmienia.

Manipulacją, szantażem niczego nie osiągniesz. Nie oczekuj też, że on będzie odgrywał rolę, jaką Ty dla niego zaplanowałaś, tzn zrozpaczonego, załamanego, leżącego na podłodze w spazmach, trzymającego się kurczowo Twojej nogi z rozpaczliwym okrzykiem "Nie odchodź!!!" ?

 

 

Odnośnik do komentarza
48 minut temu, Gość 8id napisał:

Przeprasza za swoje zachowanie, ale nie zatrzymuje mnie. 

Co by Ci dało zatrzymywanie i co Ci po przepraszaniu, jak masz za każdym razem powtórkę z rozrywki...

Czyli, nie licz, że on się zmieni, dlatego odejdź i więcej nie wracaj. 

 

Odnośnik do komentarza

Widocznie ma ku temu powód żeby dać Ci odejść skoro tego chcesz. 

Nie każdy odczuwa chęć walczenia o relacje. Ma do tego prawo. Nie możesz mu tego zarzucić że nie walczy. Ani tymbardziej narzucić.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość 8id napisał:

Udzielałam się parę razy na kamerkach ale czy to powód żeby ze mną zrywać?

Zdajesz sobie sprawę, że jak zrobisz coś co zrani drugą osobę to ta nie będzie w ogóle chciała walczyć o Ciebie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...