Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taka sytuacje. Uprawialiśmy stosunek wraz z moja partnerka 16 stycznia. Dni płodne miała od 6-11. Zabezpieczyliśmy sie prezerwatywą a do orgazmu doszło poza pochwą. Zadbaliśmy jak najbardziej o to, zeby sperma nie dostała sie do pochwy. Przewidywany termin okresu miała na 25 stycznia a jego wciaz nie ma. Partnerka mowila mi ze ma objawy zbliżającego sie okresu tzn. Sucha pochwa, bol w plecach zmiany nastrojów. Nigdy okres sie jej nie spóźniał dluzej niz 1 dzień. Raz w życiu spóźnił jej sie 2 tygodnie lecz w tedy nie rozpoczęliśmy jeszcze zycia seksualnego. Dodam ze partnerka aktualnie zyje w stresie związanym ze szkołą, jednak w takim samym stresie żyła miesiąc czy 2 miesiace temu, a okres był normalnie. Moje pytanie brzmi: czy jest szansa na ciążę? Czy jest to poprostu zwiazane ze stresem ? Dodam ze mamy aktualnie po 17 oraz 18 lat.

Odnośnik do komentarza

myślę, że niepotrzebnie się stresujecie. Żeby zapłodnić kobietę muszą być spełnione pewne warunki, przede wszystkim dzień owulacji, wytrysk pod ciśnieniem w pochwie. Ponadto i tak często się nie udaje zajść w ciąże. Jeśli macie obiekcje co do stosowanej antykoncepcji, rozważnie coś innego (NaturalnaPlodnosc . pl) może coś znajdziecie dla siebie, tymczasem uspokojcie się, ewentualnie zróbcie test ciążowy i wszystko. Pozdr

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość s...k napisał:

 a do orgazmu doszło poza pochwą.

 

Tego nie rozumiem. Ale ok. Wracając do pytania. Było zabezpieczenie. Nie pękło. A zatem teoretycznie ciąży być nie powinno.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...