Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam zapytać o prawdopodobieństwo ciąży w moim przypadku. Do stosunku przerywanego doszło pod koniec listopada (oczywiście zakończony w odpowiednim czasie, czyli nie doszło do wtrysku). Tydzień później z opóźnieniem dniowym dostałam okres, którego przebieg nie różnił się od pozostałych, trwał 6dni. (opóźnienie pewnie wynikało z choroby, bo akurat w ciągu tego tygodnia czasie przychodziłam covid-19).jednak nie uspokoiło mnie to i po ponad 3 tygodniach od stosunku wykonałam test ciążowy, który okazał się negatywny (jednak test nie wykonałam od razu z pierwszego porannego moczu). W styczniu dostałam planowo okres i trwał tyle co zwykle. Jednak kilka dni po miesiączce przez 2 dni miałam mdłości całodniowe. Dodam, że caky czas czytam o objawach ciążowych i biorąc pod uwagę ogromny stres na uczelni a do tego stres związany z możliwością bycia w ciąży (już chyba paranoje) nie wiem co myśleć. Jestem bardzo zestresowana, codziennie patrzę na brzuch itd. czy nie ma jakiś zmian. Boję się robić kolejny test, na który i tak muszę poczekać, ponieważ mam dni płodne, a czytalam, że wtedy wzrasta właśnie poziom hormonu gonadotropiny kosmowkowej. Czy to możliwe, że jestem w ciąży, czy to tylko już urojenia, strach i paranoja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...