Skocz do zawartości
Forum

Kiedy wreszcie odwrócą sie te role kobieco męskie, aby ja mógł zacząć żyć.


Gość incel

Rekomendowane odpowiedzi

1 dzień w roku w którym jest odwrócenie ról kobieco męskich
co o tym myślicie?

Przepraszam, że napisałem znowu, ale głupie obelżywe babsko "Ktoś' wywołało tą reakcje i produktywny będzwał mózg.

Już miałem tu nie pisać:/, co za ćwoki wywołujące wojne.

Odnośnik do komentarza

Popieram, kobiety chyba od początku dziejów grały poszkodowane zarazem uprawiając prostytucje, skoro ten stan rzeczy jest tak zakorzeniony, a ból z gwałtów na nich wynikał z tego że nie dostały zapłaty. Tym samym taka zamiana ról byłaby czymś najbardziej pożądanym dla tych uciśnionych, bo dla kobiet zapewne nie. Tym bardziej teraz gdy dla kobiet specjalnie stworzono system dogodnych prac, czyli sfera w której kobiety głosiły że są dyskryminowane, bo kiedyś były prawie tylko ciężkie prace, to dlaczego mężczyźni w sferze seksu mieliby nie otrzymać jakiś dogodnych warunków, czy zwykłego równouprawnienia?

Odnośnik do komentarza

Tak, chciałbym, aby był taki dzień. Chciałbym, aby w tym dniu kobiety tyrały w kopalniach,  wrzucały węgiel do kotłowni, aby  uruchamiały samochód na pych,  kopały działki, były mechanikami samochodowymi itd. .. a co za tym idzie, zeby skończyły pierfolić dyrdymały o feminiźmie.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Gość incel napisał:

1 dzień w roku w którym jest odwrócenie ról kobieco męskich
co o tym myślicie?

Przecież jest dzień kobiet i jest dzień mężczyzn. A tak ogólnie to, tak jak pisze Javiolla, trochę pożyjesz jeszcze pewnie na tym ziemskim padole, trochę się pomęczysz, powkurzasz na męską niesprawiedliwość aż w końcu umrzesz. A po śmierci powrócisz tu z powrotem, tym razem jako wymarzona płeć żeńska i będziesz miał tyle żeńskiego dostatku aż nie będziesz miał gdzie tego szczęścia poupychać. Także cierpliwości, poczekasz odpowiednio długo i w końcu los Ci się odwdzięczy. 

Odnośnik do komentarza

On po prostu chce być wyruchany i sorry za określenie ale dla niego liczy się tylko seks i jest stroną pasywną. Albo to troll o czym świadczy wiele symptomów. Podam dwa które zauważyłem:

- jak go wyjaśniam wzrasta jego aktywność

- napisał że kobiet jest 3 razy więcej niż mężczyzn a nawet najgłupszy człowiek by tak w rzeczywistości nie powiedział, chyba że jest głupim trollem

Jest jeszcze możliwość że on tak prowokuje bo ma perwersję że lubi jak się mu ciśnie. Takie osoby nawet wchodzą w rolę idioty po to żeby ktoś się wkurzył i go wyjaśnił a on wtedy czerpie największą przyjemność.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość mózg napisał:

Albo to troll

Albo obaj jesteście trollami. Albo, jeszcze dobitniej, nie ma podziału incell/mózg, obaj to ta sama osoba. Kilka ciekawostek: wzajemne jazdy, incell robi jazdy kobietom => mózg robi jazdę incelowi. Gdy mózg pociśnie => incel niespodziewanie staje się ułożony, poważny i tak w kółko. Tak czy inaczej, dobrze to to nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Gość ciesz się
8 godzin temu, Gość devil napisał:

Tak, chciałbym, aby był taki dzień. Chciałbym, aby w tym dniu kobiety tyrały w kopalniach,  wrzucały węgiel do kotłowni, aby  uruchamiały samochód na pych,  kopały działki, były mechanikami samochodowymi itd. .. a co za tym idzie, zeby skończyły pierfolić dyrdymały o feminiźmie.

Taki dzień już był, wiele dni, a nawet lat.  Pracowałam tak ciężko jak koledzy, a nawet ciężej niż niektórzy z nich, którzy za wazeliniarstwo dostawali lżejsze obowiązki przynajmniej na część dnia. Węgla nie było, ale przerzucanie ponad 10 ton innych towarów dziennie. Nikt tam nie miał dla mnie litości, wręcz przeciwnie, przełożeni chcieli pokazać jak się traktuje niepokornych. Pot leciał po plecach, a po pracy szłam od razu się położyć, bo nie miałam już sił. Jeśli następny dzień był wolny, to nigdzie nie szłam, tylko dalej odsypiałam. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, TakaJakaś7 napisał:

Albo obaj jesteście trollami. Albo, jeszcze dobitniej, nie ma podziału incell/mózg, obaj to ta sama osoba.

Haha przebywanie na tym forum robi szkody w mózgu skoro tak myślisz :D Już nie można gościa wyjaśniać bo padają takie zarzuty. Bez jaj.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość mózg napisał:

Haha przebywanie na tym forum robi szkody w mózgu skoro tak myślisz ? Już nie można gościa wyjaśniać bo padają takie zarzuty. Bez jaj.

Haha, to od Ciebie zaczęły się zarzuty o trollingu. A w dodatku nawet na mój wątek przyleciałeś i go zwyzywałeś. To samo robisz na innych wątkach. To czy jesteś świadomy że tak postępujesz to już Twoja sprawa.

Odnośnik do komentarza

Serio, dziwne rzeczy dzieją się na tym forum. Natomiast jeżeli ktoś się z kimś nie zgadza, uważa że inna osoba pisze głupoty to proszę nie odpowiadajcie takim osobom po prostu. Nie rzucajcie mięsem, nie bluzgajcie i nie trzeba używać wulgaryzmów. To jest forum psychologia, praktycznie moderatora nie ma więc sami utrzymujmy jakiś poziom. Ci co chcą odpowiadać Incelowi niech odpowiadają ale naprawdę można bez wyzwisk wzajemnych. Jak was jakieś opinie wkurzają to omijajcie i nie odpowiadajcie i sami się nie wkurzajcie. Są ludzie z rożnymi problemami. Można na forum rozmawiać i próbować komuś pomóc. Ale nie jesteśmy cudotwórcami. Czasami są osoby które potrzebują pisać. Więc niech piszą. Wyzwiskami nikomu nie pomożemy, sami siebie wkurzymy i będziemy miedzy sobą się kłócili. A nie o to chodzi. Poza tym na forum psychologii jest nie tylko Incel więc jeżeli komuś chcemy napisać swoją opinię,piszmy bez naskakiwania na siebie. Na prawdę nie musimy się wszyscy ze sobą zgadzać. Ale nie wprowadzajmy hejtu na kogokolwiek tutaj. Tym bardziej że już były różne akcje. Także jeżeli jest ktoś kto nas wkurza to nie zwracamy uwagi, a na pewno nie wyśmiewajmy.  Bedzie wszystkim łatwiej.

Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Gość Loraine napisał:

Serio, dziwne rzeczy dzieją się na tym forum. Natomiast jeżeli ktoś się z kimś nie zgadza, uważa że inna osoba pisze głupoty to proszę nie odpowiadajcie takim osobom po prostu. Nie rzucajcie mięsem, nie bluzgajcie i nie trzeba używać wulgaryzmów. To jest forum psychologia, praktycznie moderatora nie ma więc sami utrzymujmy jakiś poziom. Ci co chcą odpowiadać Incelowi niech odpowiadają ale naprawdę można bez wyzwisk wzajemnych. Jak was jakieś opinie wkurzają to omijajcie i nie odpowiadajcie i sami się nie wkurzajcie. Są ludzie z rożnymi problemami. Można na forum rozmawiać i próbować komuś pomóc. Ale nie jesteśmy cudotwórcami. Czasami są osoby które potrzebują pisać. Więc niech piszą. Wyzwiskami nikomu nie pomożemy, sami siebie wkurzymy i będziemy miedzy sobą się kłócili. A nie o to chodzi. Poza tym na forum psychologii jest nie tylko Incel więc jeżeli komuś chcemy napisać swoją opinię,piszmy bez naskakiwania na siebie. Na prawdę nie musimy się wszyscy ze sobą zgadzać. Ale nie wprowadzajmy hejtu na kogokolwiek tutaj. Tym bardziej że już były różne akcje. Także jeżeli jest ktoś kto nas wkurza to nie zwracamy uwagi, a na pewno nie wyśmiewajmy.  Bedzie wszystkim łatwiej.

Masz absolutną rację, choć czasem kończy mi się cierpliwość, gdy sporadycznie czytam posty incela, a jeszcze rzadziej bjz. Fakt, taki ncel jest nudny, jak flaki z olejem, bo monotematyczny do bólu, ale bzj (dawno nie czytałam jego wypocin), serwuje często mowę nienawiści w czystej postaci. Przyznaję bez bicia, że czasem rzucę złośliwością, czy epitetem.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Yonka1717 napisał:

Masz absolutną rację, choć czasem kończy mi się cierpliwość, gdy sporadycznie czytam posty incela, a jeszcze rzadziej bjz. Fakt, taki ncel jest nudny, jak flaki z olejem, bo monotematyczny do bólu, ale bzj (dawno nie czytałam jego wypocin), serwuje często mowę nienawiści w czystej postaci. Przyznaję bez bicia, że czasem rzucę złośliwością, czy epitetem

Każdy ma swoją granicę, ale lepiej po prostu nie czytać bo tego co wiadomo że nas wyprowadzi z równowagi ? Każdy tak ma lub miał że nie wytrzymał. Tylko to wtedy nasz problem i my sami się przez to denerwujemy. A chodzi o trzymanie w miarę normalnych dyskusji na forum tym bardziej że czasami piszą osoby które mają powazne problemy. Od nas stałych osób tuatj zalezy czy siebie będziemy szanować i trzymac w miarę dobry poziom bez hejtowania innych czy siebie. Czasami trzeba wrzucić na luz ? My wszyscy mamy jakies problemy lub mieliśmy. Pzdr

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

Haha, to od Ciebie zaczęły się zarzuty o trollingu. A w dodatku nawet na mój wątek przyleciałeś i go zwyzywałeś. To samo robisz na innych wątkach. To czy jesteś świadomy że tak postępujesz to już Twoja sprawa.

Nie przyleciałem i go nie zwyzywałem. Napisał i odpowiedziałem wyjaśniając go a to czy jest trollem to pytanie otwarte ale zasadne w przeciwieństwie do Twoich insynuacji. Po co to napisałaś? To akurat całkowicie bezzasadne i w tym momencie też trollujesz. Rozumiem że na tym forum dzieją się dziwne rzeczy więc można sobie różnie pomyśleć ale niekoniecznie trzeba o tym pisać. Lepiej się najpierw zastanowić.

21 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Natomiast jeżeli ktoś się z kimś nie zgadza, uważa że inna osoba pisze głupoty to proszę nie odpowiadajcie takim osobom po prostu.

Właśnie wtedy się najwięcej odpisuje. Jak się zgadzasz to nie ma po co a jak ktoś do tego bredzi w tak wkurzający sposób jak incel to trzeba uprzykrzyć mu pobyt na tym forum żeby nie chciał tu więcej wchodzić i zaśmiecać.

21 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Ci co chcą odpowiadać Incelowi niech odpowiadają ale naprawdę można bez wyzwisk wzajemnych.

I tego się trzymajmy. Napisanie komuś że jest głupi czy beznadziejny to nie wyzwiska tylko stwierdzanie faktu lub nawet jeśli to nie fakt to jest to opinia. Franca jest moderatorem i sama tak napisała więc tego się trzymam.

21 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Jak was jakieś opinie wkurzają to omijajcie i nie odpowiadajcie i sami się nie wkurzajcie.

Czasem nie da się nie wkurzyć i to nie na opinię tylko na skrajność czyjejś głupoty. W głowie się nie mieści że są takie osoby i to niezależnie od tego czy to troll czy na serio ma takie problemy. Już nie wiadomo co gorsze i co bardziej wkurza. Chcesz czytać taki rynsztok i to ignorować to tak rób ale chyba nie chcesz nikomu narzucać co sam ma robić. Mi taki śmietnik przeszkadza i reaguję i to samo robię na ulicy kiedy ktoś kogoś atakuje a większość udaje że nie widzi albo zbiera się w kółeczku i się patrzy. Gdyby każdy aktywnie reagował tak jak ja na incela to już by go tu nie było. Jest i śmieci dzięki Waszej ignorancji i przyzwoleniu. Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Wszystko dlatego że odpowiedziałem incelowi w Twoim wątku, odpowiadając też Tobie i poświęcając temu więcej miejsca. Mną nie kierują takie prymitywne mechanizmy. Niech Cię incel gnoi i obraża skoro to tolerujesz i jeszcze masz do mnie jakieś pretensje.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość mózg napisał:

Trollujesz teraz, ja tak nie robię. Żenujące.

Doradzam Ci abyś na spokojnie podszedł do tematu i wyciągnął wnioski. Włączając emocje niczego konstruktywnego się nie uzyska. 

 

8 minut temu, Gość mózg napisał:

Wszystko dlatego że odpowiedziałem incelowi w Twoim wątku

Zauważ że nie tylko w moim wątku. Gdzie incell tam i Ty. I sorry, w tej chwili sobie pewnie tego nie uświadamiasz, ale Ty serio go wyzywasz. Od imbecyli, umysłowo chorych, od oderwanego od rzeczywistości i dużo by jeszcze wymieniać. I nawet jeżeli napisze coś konstruktywnego to Ty go nagabujesz że Jego teorie są, delikatnie ujmując, błędne.

 

13 minut temu, Gość mózg napisał:

Niech Cię incel gnoi i obraża skoro to tolerujesz

Ja nie czuję aby incel mnie gonił, to co pisze ja jedynie uznaję za nietrafione i tyle. Nie odbieram tego osobiście, chyba że w Jego kierunku, czyli że On gnoi tak naprawdę siebie, w końcu to on nie zachowuje kultury słowa.

 

15 minut temu, Gość mózg napisał:

i jeszcze masz do mnie jakieś pretensje.

Nie mam do Ciebie żadnych pretensji, zwracam Ci tylko uwagę na niestosowne zachowanie. I albo to przyjmujesz albo nie.

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

Doradzam Ci abyś na spokojnie podszedł do tematu i wyciągnął wnioski. Włączając emocje niczego konstruktywnego się nie uzyska. 

 

Nie, sama uniosłaś się z emocjami i zaczęłaś niepotrzebnie prowokować i porównywać mnie do tego trolla lub umysłowo chorego forumowicza. Jestem tym troszkę zdziwiony ale nie aż tak bardzo bo widziałem w życiu naprawdę sporo różnych rzeczy o których nawet byś pewnie nie pomyślała.

4 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

Zauważ że nie tylko w moim wątku. Gdzie incell tam i Ty.

Przecież wiem że w wielu wątkach incel wypisywał te bzdury ale ja się nad tym nie zastanawiam w jakim to wątku tylko odpowiadam na bieżąco i nie ma w tym nic dziwnego a Ty nie powinnaś oczekiwać na tym forum że w Twoim wątku się to nie zdarzy i ciesz się że go nie zdominowało bo i tak bywa na różnych forach.

4 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

I sorry, w tej chwili sobie pewnie tego nie uświadamiasz, ale Ty serio go wyzywasz. Od imbecyli, umysłowo chorych, od oderwanego od rzeczywistości i dużo by jeszcze wymieniać. I nawet jeżeli napisze coś konstruktywnego to Ty go nagabujesz że Jego teorie są, delikatnie ujmując, błędne.

Nieprawda. To nie są wyzwiska tylko opis rzeczywistości i to bardzo łagodnie opisany żeby nie przekroczyć granicy. To jest fakt że to człowiek chory umysłowo i to niezależnie od tego czy jako troll czy to jego prawdziwe myśli. Nie wiadomo co jest gorsze. I ja go w tym uświadamiam tak jak w innych wątkach różni użytkownicy uświadamiają zaburzone osoby że to jednak nie jest normalne. I uważam że pozwalanie na to i brak reakcji też nie są normalne ale nie napisałbym tego gdybyś mi nie zwróciła uwagi kiedy nie powinnaś. No i kiedy niby napisał coś konstruktywnego a ja to nazwałem błędnym? Zawsze uzasadniam swoje wypowiedzi i można się odnieść bezpośrednio. Napisałem że jest imbecylem czyli słownikowo osobą bardzo mało inteligentną. To jest moja opinia i ją uzasadniłem tak samo jak inni piszą komuś że jest alkoholikiem kiedy przyznaje się że wypija codziennie 5 piw. To samo z chorobą umysłową i w pewnym momencie nazywałaś to konstruktywną opinią na jego temat i sama mu napisałaś że powinien to przemyśleć. Nagle zmieniłaś front nie wiadomo dlaczego. To są emocje ale nie moje. Ja się do swoich przyznaję kiedy piszę że jego kocopoły mnie denerwują. Jak napisał że kobiet jest 3 razy więcej to pomyślałem że to jednak troll bo przecież każdy może sobie sprawdzić że kobiet jest więcej ale najwięcej różnic jest w starszym wieku a proporcje są prawie pół na pół i to każdy pamięta z podstawówki. Ale może naprawdę tak myśli bo tak sobie uroił i nie wiadomo co gorsze.

4 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

Ja nie czuję aby incel mnie gonił, to co pisze ja jedynie uznaję za nietrafione i tyle. Nie odbieram tego osobiście, chyba że w Jego kierunku, czyli że On gnoi tak naprawdę siebie, w końcu to on nie zachowuje kultury słowa.

Przecież on gnoi wszystkie kobiety więc Ciebie też jako jedną z nich. A podświadomą postawą gnoi mężczyzn nazywając swoje zachowanie męskim i czując dyskryminację wobec mężczyzn kiedy to on jest personalnie wyjaśniany. Nie wiem już nawet czy to bardziej obraża mężczyzn czy kobiety ale skoro ja się poczułem tym obrażony to Ty powinnaś tym bardziej bo nienawiść wobec kobiet wyraża wprost.

4 godziny temu, TakaJakaś7 napisał:

Nie mam do Ciebie żadnych pretensji, zwracam Ci tylko uwagę na niestosowne zachowanie. I albo to przyjmujesz albo nie.

No nie bo nie zachowałem się niestosownie i to głęboko się kontrolowałem żeby tak nie było bo w realnym świecie byłoby puf puf i krew z nosa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...