Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego ona tak zmienia decyzję?


Gość p...1

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Byłem rok w relacji z dziewczyną. Potem doszło do kilku kłótni po czym ona podjęła decyzję żeby tego nie ciągnąć. Ale po kilku dniach napisała, że jest pogubiona i nie wie do końca. Ale następnego dnia znowu że nie ma sensu po czym znowu w emocjach napisałem kilka przykrych słów do niej. Milczeliśmy 2 tyg i po tym czasie znowu się odezwała. Potem było dobrze przez tydzień po czym chciała się spotkać. Ponieważ tego dnia nie mogłem umówiliśmy się na drugi dzień po czym ona się rozmyśliła. I znowu doszło do kłótni. Teraz jest źle. Dlaczego ona tak zmienia decyzję? Czy myślicie państwo że możemy kiedyś jeszcze coś stworzyć?

Odnośnik do komentarza

Raczej nie, jak już a początku są takie kwasy, niezależnie od przyczyny, nie wróży dobrze relacji. 

2 godziny temu, Gość p...1 napisał:

Dlaczego ona tak zmienia decyzję? 

Może ma jakieś problemy natury psychicznej, stąd te zmienne nastroje, ale gdybanie nic tu nie da. 

Czy ta relacja była tylko wirtualna? 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość p...1 napisał:

Dlaczego ona tak zmienia decyzję? Czy myślicie państwo że możemy kiedyś jeszcze coś stworzyć?

A dlaczego Ty ulegasz jej niezdecydowaniu? Dlaczego sam tego nie zakończysz raz na zawsze?

Myślę, że nie. Kłótnie na samym początku nie wróżą nic dobrego.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim dziwię się że Ty nie masz nic do gadania tylko to ona decyduje o wszystkim. Ty zaś grasz jak ona zagra. Przerwij te farsę.

Myślę że jej postawa nie wróży pomyślności tej relacji. Spójrz na to na trzeźwo. Może tak spotkajmy się, może nie, rozstanmy się. Ale może jeszcze nie..? No tak to wygląda. Ona nie wie co począć z wasza relacja.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość p...1 napisał:

Dlaczego ona tak zmienia decyzję? Czy myślicie państwo że możemy kiedyś jeszcze coś stworzyć?

Nic dobrego z tej relacji nie może wyniknąć. Ona jest mega zagubiona, nie wie czego chce, chwije się. Relacja z taką osobą na dłuższą metę grozi poważnym rozstrojem emocjonalnym.

Tobie natomiast brakuje pewności siebie, stanowczości. Lepiej dla Ciebie gdybyś zakończył tą relację bez przyszłości. 

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość p...1 napisał:

Dzień dobry. Byłem rok w relacji z dziewczyną. Potem doszło do kilku kłótni po czym ona podjęła decyzję żeby tego nie ciągnąć. Ale po kilku dniach napisała, że jest pogubiona i nie wie do końca. Ale następnego dnia znowu że nie ma sensu po czym znowu w emocjach napisałem kilka przykrych słów do niej. Milczeliśmy 2 tyg i po tym czasie znowu się odezwała. Potem było dobrze przez tydzień po czym chciała się spotkać. Ponieważ tego dnia nie mogłem umówiliśmy się na drugi dzień po czym ona się rozmyśliła. I znowu doszło do kłótni. Teraz jest źle. Dlaczego ona tak zmienia decyzję? Czy myślicie państwo że możemy kiedyś jeszcze coś stworzyć?

Wita. Ile macie lat? Bo może uważa że z jakiegoś powodu nie poświęcasz jej czasu lub chce abyś był wtedy kiedy jej się podoba. Może być tak że nie umie sobie poradzić z rozstaniem. dlatego tak wraca. Ale jeżeli kłótnie są często i o pierdoły to lepiej się rozstać. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...