Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, Mam 22 lata, ostatnią @ miałam 25.10 (zwykle @ trwa u mnie 6-7dni). Do współżycia doszło 8.11 więc wychodziłoby, że w dni płodne. 3-4 dni po stosunku zaczęły doskwierać mi bolące/tkliwe piersi oraz silny ból kręgosłupa. Od 3 dni boli mnie brzuch jak na okres, co normalnie mi się nie zdarzyło tak wcześnie. ( zazwyczaj bóle występowały dzień przed planowana @ lub w momencie jej pojawienia się i były raczej krótkotrwałe nie trwające dłużej niż jeden dzień. Ale nigdy nie wstępowały kilka dni wcześniej). Wczoraj (18.11) zauważyłam liczne niebieskie żyłki na całych piersiach co mnie zaczęło zastanawiać, ponieważ nigdy wcześniej przed żadna miesiączką nie miałam czegoś takiego. Piersi zarówno jak i sutki w mojej opinii jak i partnera znacząco się powiększyły co również nie zdarzało się nigdy wcześniej aż w tak dużym stopniu przed kolejnym cyklem. Planowałam zrobić test ciążowy w dniu planowanej @ czyli 22.11 ale dzisiaj rano zaskoczył mnie okres(?) z 3 dniowym wyprzedzeniem, co również nigdy wcześniej mi się nie przytrafiło, zawsze mam regularne cykle co do dnia. Zauważyłam, że krew jest dosyć jasna niż zazwyczaj i nie wiem co robić. Czy to normalne? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...