Skocz do zawartości
Forum

Kompleks małego biustu


Gość steppe

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Zakładam temat tutaj ponieważ praktycznie od zawsze mam bardzo duży kompleks na punckie małego biustu ( miseczka A).
Zdecydowałabym sie na operację ale obecnie nie mam na to za bardzo pieniędzy.Czy są jakieś skuteczne sposoby na powiększenie? Domowe? Jakieś kremy czy tabletki?

Odnośnik do komentarza

Ja mam kompleks biustu od zawsze nigdy go praktycznie nie miałam, pupy nawet ćwiczyłam i nic to nie dało,  jestem za wysoka mierze 182 cm, nie potrafię powiedzieć poprawnie r mimo że chodziłam do lokopedy, praktycznie jestem cała owłosiona na ciele. Muszę codziennie golić nogi aby nie miała włosów ale i tak na na wieczór już kłuje nie pomógł mi nawet depilator, mam pochwice przez którą zepsuł mi się po części mój były związek. Jesteś niezadowolona tylko z biustu a ja co mam powiedzieć ? Chciałabym mieć tylko taki "problem"

Odnośnik do komentarza

Oj tak ! Biust po ciąży rośnie jak szalony ! Tylko,że szkoda,że po zakończeniu karmienia wraca do starych rozmiarów no i często piersi mogą obwisnąć. Tak własnie bylo niestety w moim przypadku i miałam z tego powodu mega kompleksy...

Nie odrzucałabym tak mocno działania tabletek bo u mnie efekty były. Stosowałam Perfect Bust. Kuracja 3 miesięczna . W pierwszym miesiącu nie bylo znacznej poprawy ale już w 3 miesiącu piersi były trochę większe, bardziej jędrne. Wiadomo,że nie jest to powiększenie takie jak po operacji ale pół rozmiaru do jednego rozmiaru da się uzyskać.

Odnośnik do komentarza

Może i macie rację ale tak naprawdę to nie jest tak prosto siebie polubić :) Niestety ale kompleksy mam już od dawna, starałam sie ich pozbyć ale nie jest tak łatwo. To siedzi w człowieku.

Operacji się na razie boję. Może w przyszłości.... A te tabletki to dawały wyłacznie ujędrnienie czy równiez powiększenie?

Odnośnik do komentarza

Steppe, ile masz lat? Piersi sie powiększą gdy przytyjesz. Jedynym sposobem na zwiekszenie na stałę piersi to operacja. Pytasz o proszki więc zakładam że nie chcesz w ten sposób powiększać. Tyle że proszki u każdego mogą działać inaczej. U jednej osoby zwiększą jędrność a u drugiej osoby mogą w ogóle nie działać. Na jędrność piersi lepiej używać kremów/żelów do tego przeznaczonych i ćwiczyć. Proszki też działają tylko wtedy gdy je bierzesz. nie jest to metoda stała. Więc ujędrnienie nie jest na stałę. Bierz pod uwagę lusy małego biustu np. duże z czasem opadają, obciążają kręgosłup. Z małymi nie ma tego problemu. Nie patrz sie jedynie na wygląd ale też bierz pod uwagę zdrowie. Pzdr

Odnośnik do komentarza

Tabletki są w różnych sklepach i mogą mieć bardzo różne ceny tak wiec warto jest sobie to wszystko porównać. Powiekszenie również było. Tak jak wspominałam nie bylo duże bo jakiś jeden rozmiar ale to wystarczyło abym musiała wymienić rozmiar biustonosza. No i sam biust jest również o wiele bardziej zadbany.

Sama jestem jednak zdania,że powinnaś przede wszystkim popracować nad akceptacją swojego własnego ciała. Powinien Ci w tym pomóc Twój mężćzyzna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...