Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić aby mieć chłopaka?


Rekomendowane odpowiedzi

21 lat skończę w styczniu, jestem na 2 roku studiów, chłopaka jeszcze nie miałam. Już paru kuzynów, cioć, wujków wiele razy mi zadawało pytania kiedy będę miała chłopaka. Zawsze odpowiadałam przyjdzie czas to będzie. Mam koleżanki, paru kolegów. Poznałam nowego kolegę w akademiku, rok młodszego, rozmawialiśmy już parę razy a to o studiach, pandemii, jedzeniu, ostatnim proteście. Bywało, że do niego pierwsza zagadałam, ostatnio on do mnie, jeszcze nie wymienialiśmy się kontaktami, bo jesteśmy w swoich domach, ze względu na pandemię. Jak myślicie będzie jeszcze okazja, abyśmy się wymienili kontaktami? Dla mnie fajny jest, polubiłam go. Pytał się jak kiedyś siedzieliśmy na ławce jakie mam plany oprócz nauki, to miłe z jego strony było. Do późna miałam zajęcia, powiedziałam mu to, więc planów nie mam. Co zrobić, aby ten kolega okazał się dla mnie tym jedynym? Jak zdobyć do niego kontakt na messengerze, tal aby nie myślał, że się narzucam? 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, oola_00 napisał:

Co zrobić, aby ten kolega okazał się dla mnie tym jedynym? 

Na to się nigdy nie nastawiaj, bo to jest zawsze niewiadoma. 

Poczekaj, może z tych waszych rozmów coś się "urodzi", nie szukaj kontaktu na siłę. Czas pokaże, teraz weź na wstrzymanie?

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.11.2020 o 07:58, oola_00 napisał:

Co zrobić, aby ten kolega okazał się dla mnie tym jedynym?

Nic nie można zrobić ? Jeśli nim jest to i tak się jeszcze spotkacie i połączycie, ale nic na siłę.

W dniu 11.11.2020 o 07:58, oola_00 napisał:

Jak myślicie będzie jeszcze okazja, abyśmy się wymienili kontaktami?

Na pewno będzie, bo pandemia nie będzie trwać wiecznie. Natomiast przy najbliższej okazji możesz mu dać swój kontakt i nie będzie to wyglądać na narzucanie. Jeśli zechce to napisze. A jak zdobyć teraz? Hmmm a ktoś go znał, wie jak się nazywa?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...