Skocz do zawartości
Forum

Uległość w łóżku


Alicja22

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Proszę bez hejtu i nie zainteresowanym osobom dziękuję. 

Mam 22 lata i od 3 lat kręci mnie bdsm. Nie znalazłam jeszcze doświadczonego w tym chłopaka. W środku mam poczucie że chce być uległa / zdominowana. Chce być nawet (niewolnicą). Ale gdy przychodzi co do czego np. ( powiedziałam o tym chłopakowi i spróbowaliśmy tego, nie było to jednak to czego chciałam, nie czułam się zdominowana.. Bardziej było to coś jak ostry seks. Jak kazał mi do siebie powiedzieć "tak panie" To się zaśmiałam i nawet przez zęby nie przeszło by to słowo w jego stronę ( tak wtedy czułam) . Ogólnie podobało mi się to wszystko, wiązanie, bicie floggerem po pośladkach, piersiach plecach, itd. ) 

I teraz nie wiem do końca czy to co czuje w środku, tą potrzebę bycia uległą to sobie zmyślam czy po prostu nie odpowiednia osoba. 

I od razu dopytam czy nie doświadczone osoby (dominujące) mogą się nauczyć czegoś takiego jeżeli nigdy w tym nie siedziały? Czy jeżeli teraz bawią mnie jego próby to jakby się nauczył to zmieniłabym do niego podejście? 

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka20#
4 godziny temu, Gość Januszbezwąsów napisał:

Akurat w temacie który założyłaś to jak komplement

W temacie którym założyłam nie jest napisane że lubię być wyzywana przez przypadkowe osoby. Napisałam że to co lubię lubię w związku ( z partnerem) i nie od tak tylko podczas seksu. Widzę że macie małe pojęcie na ten temat więc proszę się nie wypowiadać ?

Odnośnik do komentarza

Mysle, ze Twoj chlopak moze nauczyc sie tego wszystkiego niezaleznie od tego, czy sie tym wczesniej zajmowal. W ogole zeby sie czegos nauczyc, to przeciez najpierw trzeba zaczac, i to jest wlasnie poczatek. Jak juz sie nauczy, to pewnie zmienisz do niego podejscie w seksie. Nie sadze, zeby chodzilo tu o to, ze partner jest nieodpowiedni.

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.11.2020 o 14:49, Alicja22 napisał:

Hej. Proszę bez hejtu i nie zainteresowanym osobom dziękuję. 

Mam 22 lata i od 3 lat kręci mnie bdsm. Nie znalazłam jeszcze doświadczonego w tym chłopaka. W środku mam poczucie że chce być uległa / zdominowana. Chce być nawet (niewolnicą). Ale gdy przychodzi co do czego np. ( powiedziałam o tym chłopakowi i spróbowaliśmy tego, nie było to jednak to czego chciałam, nie czułam się zdominowana.. Bardziej było to coś jak ostry seks. Jak kazał mi do siebie powiedzieć "tak panie" To się zaśmiałam i nawet przez zęby nie przeszło by to słowo w jego stronę ( tak wtedy czułam) . Ogólnie podobało mi się to wszystko, wiązanie, bicie floggerem po pośladkach, piersiach plecach, itd. ) 

I teraz nie wiem do końca czy to co czuje w środku, tą potrzebę bycia uległą to sobie zmyślam czy po prostu nie odpowiednia osoba. 

I od razu dopytam czy nie doświadczone osoby (dominujące) mogą się nauczyć czegoś takiego jeżeli nigdy w tym nie siedziały? Czy jeżeli teraz bawią mnie jego próby to jakby się nauczył to zmieniłabym do niego podejście? 

To jak próba  nauczenia osła aby był koniem.

Albo trafisz na dominującego facet albo na łagodnego który będzie udawał  tylko dla Ciebie.  .. 

Przyzwyczajaj się  do sytuacji w której  serce bedzie wybierac lagodnych, a ciało tych  wrednych i wyrachowanych

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...