Skocz do zawartości
Forum

czy moja dziewczyna jest dziewicą ?


Gość Boguś20

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka tygodni temu wstecz rozpocząłem pracę w markecie. Poznałem tam moją rówieśnicę Justynę. Wpadła mi w oko i chyba z wzajemnością, bo zgodziła się na randkę. Podczas [ierwszego spotkania oznajmiła mi, że jest dziewicą i że to swoje dziewictwo ma zamiar utrzymać dla swojego jedynego do nocy poślubnej. Pomyślałem sobie, że znowu nici z seksu . Tym niemniej umówiłem się z Justyną znowu, bo to fajna dziewucha i dobrze się czułem w jej towarzystwie. Ku mojemu absolutnemu zaskoczeniu wylądowaliśmy w wynajmowym przez nią mieszkaniu i z jej inicjatywy uprawialiśmy pettting i seks oralny. Przyznam się, że moje doświadczenie w zakresie seksu było znikome i  Justyna została moją seksualną edukatorką. Byłem bardzo zadowolony z takiego obrotu sprawy ale korciła mnie ciekawość, jak to się ma do jej "dziewictwa". Wtedy mi powiedziała, że jak miała 16 lat , to poznała w necie dwa razy od siebie starszego gościa , zaprzyjażniła się z nim i spotykała przez trzy lata. On ją nauczył seksu ale obiecał jej , że pozostawi ją dziewicą, w tym sensie, że nigdy nie zrobi jej penetracji w pochwie i jej błona dziewicza pozostanie nienaruszona. Kazała mi nawet włożyć sobie tam placa, abym poczuł jej błonę. 

Ja co do tego "dziewictwa" mam wątpliwości.  Dla mnie zachowanie błony dziewiczej to tylko dowód na to, że nie doszło do penetracji . Jednak nie jest dla mnie dziewicą kobieta, która przez trzy lata uprawiała seks z jakimś facetem w inny sposób. Ciekaw jestem, co o tym sądzicie ? 

 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Boguś20 napisał:

Dla mnie zachowanie błony dziewiczej to tylko dowód na to, że nie doszło do penetracji . Jednak nie jest dla mnie dziewicą kobieta, która przez trzy lata uprawiała seks z jakimś facetem w inny sposób. Ciekaw jestem, co o tym sądzicie ?

Napisałeś co sam sądziesz o dziewictwie swojej przyjaciółki. Po co chcesz poznać zdanie innych skoro już danie sobie o niej wyrobiłeś. Pzdr

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Gość Pikuś napisał:

Ktoś tu wypisywał niedawno o masturbacji słoni.  ?

???  Tylko raz napisałam w jednym poście i niby mam manie ? ? A 10 wątków pozakładanych w podobnym tonie, już nie jest manią ?  Mhm ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Jola napisał:

To musi być jakaś mega patusiara żeby w wieku 16 lat dawać dupska pewnie za szmal staremu typowi

typowe dla małolat, gdyby nie wykreowano tzw pedofilii, to by jawnie 14ki wywijały dupami na kamerkach publicznych

Odnośnik do komentarza

Bogus20 A ta sprawa to naprawdę prawdziwa czy trochę podkolorowałeś?

Poza twm wiesz, dziewczyna mogła uprawiać seks oralny i teoretycznie może mówić o sobie dziewica;) swoją drogą tak młoda dziewczyna ma być doświadczona w seksie choć właściwie nigdy go nie uprawiała to bynajmniej dziwne:) 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Zgadza sie Bogus, taka dziewica to nie jest zadna dziewica ?  Jaki jest sens zachowywania do slubu tylko i wylacznie blony dziewiczej, a jednoczesnie miec niezla zabawe w lozku stosujac przerozne, nienaruszajace blony techniki? Przeciez skoro i tak ma sie seksu ile sie chce, to nie chodzi o czystosc, traktowanie powaznie seksu, i wszelkie inne wartosci czy zasady moralne mogace sie z tym wiazac. Chodzi jedynie o ten jeden kawalek skory. Bez sensu, i w dodatku hipokryzja zalatuje.

Odnośnik do komentarza

Oj Boguś ! 

Na swoje pytanie dostałeś już odpowiedź . Faktycznie jest tak, że zgodnie z jedną z teorii kobieta może uprawiać seks oralny i uważa się, iż "dziewictwo" jest nadal zachowane. Tym niemniej dobrze napisała Ci Franca. Zdrowy rozsądek podpowiada, że co to za dziewica , która ma bogate życie seksualne a sztandarem jej dziewictwa jest tylko  błona śluzowa. 

Czytając twój wątek zwróciłem jednak uwagę na zupełnie coś innego : Justyna wpadła ci w oko, uważasz, że to fajna dziewucha, na drugiej randce wylądowałeś z nią w jej łóżku , została twoją seksualną edukatorką. A no i jeszcze posiada swoje mieszkanie, czyli nie ma problemu z szukaniem "chaty". No i czego chcieć więcej !  Zamiast tracić czas na forum na jałowe rozważania dotyczące dziewictwa, to po prostu korzystaj z okazji i tyle. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...