Skocz do zawartości
Forum

Jakie skuteczne sposoby na przedwczesny wytrysk


Gość Holidar

Rekomendowane odpowiedzi

Poważny problem z zaburzeniami erekcji. Nigdy nie byłem długodystansowcem ale w ostatnich dniach ciężko jest mi wytrzymać dłużej niż te kilka do kilkunastu sekund. Spotykam się z nową kobietą. Do żadnej jak do tej pory tyle nie czułem ( a byłem z wieloma). Kiedy dochodzi do stosunku nie potrafię się opanować.Ona oczywiście wydaje się cierpliwa, mówi,że rozumie ale sam nie chcę już za bardzo się tak kompromitować. Czy ktoś może mi tutaj coś poradzić?

Odnośnik do komentarza

Po prostu zależy Ci na niej oraz tak Ci się podoba. Myślę, że w takiej sytuacji jest to dość normalne. Proponuję ćwiczyć przed stosunkiem czyli masturbować się. Zwykle za drugim razem możesz o wiele dłuzej.

Polecana na forach oraz przez lekarzy seksuologów jest również seria Orgasm Control. Są to ziołowe tabletki oraz wspomagający żel, które sprawiają, że masz wiekszą kontrolę nad tym co robisz. Możesz kupić bez recepty tak wiec warto.

Odnośnik do komentarza

Od razu nie ma efektu. Musisz je trochę brać. Ja pierwsze efekty widziałem mniej więcej po 2 tygodniach brania.Warto jest jeszcze wspomagać tabsy żelem orgasm control z tej samej serii. Wtedy działanie jest o wiele skuteczniejsze oraz możesz się dłużej wstrzymywać. Masz o wiele większa kontrolę nad tym co robisz.

Tylko musisz je brać regularnie. Jeśli raz bierzesz a raz nie bierzesz to możesz nie zobaczyć żadnego efektu. Sam zamawiam przez internet ( jest w wielu sklepach, porównaj sobie ceny).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...