Skocz do zawartości
Forum

Pomożecie ?


Gość Zakręcona

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam tu konto bo kiedyś dawno założyłam, ale nie mogę się do niego zalogować. Nie wiem o co chodzi, ale po prawej stronie ekranu ,gdzie jest drabinka, nie pokazuje się zaloguj się, tylko przeglądaj, aktywności itp. Próbowałam i ze strony głównej i z tej i zawsze to samo, nie ma odnośnika do logowania. Nie wiem co jest grane. Ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza

Może przeoczyłas? Dzisiaj loguje się z telefonu i opcja "zaloguj" jest mało widoczna. Klikasz drabinkę i na pierwszy rzut oka widzisz na czarnym tle "przeglądaj... Itd", spójrz piętro wyżej. Na czerwonym tle masz opcje "zarejestruj", a piętro wyżej, na białym tle - zaloguj. Logowanie jest na samej górze, na pierwszym miejscu, tyle, że to białe tło jest zwodnicze i umyka uwadze. 

Odnośnik do komentarza

No i proszę, znow sie nie mogę zalogować.  Ka wa...mnie też wylogowuje, no i mam ten sam problem co autorka. Pasek na samej górze do logowania nie pojawia się. Nie mam pojęcia dlaczego. Pierwszy na górze ,to jest ,,przeglądaj,, wyżej jest tło i nic więcej.  Widocznie niektóre tel czy systemy maja jakąś lukę, błąd, czy co...nie wiem.. Jednak od czasu do czasu pojawia się. Dziwy...

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...