Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. Mam pytanie związane z niżej opisaną sytuacją: mój partner dotykał mojej zabawki do stymulacji pochwy. Dotykał jej suchymi rękami, bez świeżej spermy. Tego dnia do niczego nie doszło, jedyny jego potencjalny kontakt z nasieniem mógł wystąpić podczas korzystania z toalety. Zawsze po korzytaniu z toalety mył ręce wodą i mydłem oraz wycierał je w ręcznik, więc prawdopodobieństwo, że dotykając zabawki miał spermę na dłoniach jest niskie. Odłożyłam zabawkę do pudełka i zapomniałam jej wyczyścić. Po około 3 miesiącach od tego zdarzenia, 16 dnia tego cyklu, pierwszy raz użyłam zabawki do zewnętrznej stymulacji warg sromowych przez bieliznę. Od 3 cykli przyjmuję antykoncepcję hormonalną Daylette (24 4). A w tym miesiącu przyjmowałam 2 antybiotyki (Unidox i Flucofast). Jestem dziewicą. Po przyjęciu 3 tabletki placebo krwawienie wystąpiło, na następny dzień towarzyszyły mu lekkie nudności i biegunka. Zwykle występowało po zażyciu 2 tabletki placebo. W tym miesiącu towarzyszył mi również dość silny stres. Co może oznaczać opóźnienie krwawienia w tym przypadku? Czy istnieje prawdopodobieństwo ciąży w związku z opisaną stymulacją warg sromowych? Czy powinnam wykonać badanie beta hcg z krwi? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...