Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Anna

Wysypka pojawia się i znika

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anna

Witam Serdecznie

Piszą tu na forum bo już nie daje sobie rady a lekarze dermatolodzy nie skutkują . Może ktoś ma podobne objawy i może mi pomóc w opisie tego co mi dolega poniżej , bo już jestem na skraju wyczerpania 😞

Od 3 tygodni upieram się z masakryczna wysypka która pojawia się i znika wszystko jest dobrze do puki nie zacznie swedzieć skóra , jest to nagle nie ma znaczenia kiedy czy ciepło bądź zimno drapiąc skórę pojawia się wysypka ( na początku była na łokciach pośladkach , pępku , z tyłu kolan i kostkach nóg)  teraz jest wszędzie . Wygląda ona na małe i drobne punkty ( pęcheż

Witam Serdecznie

Piszą tu na forum bo już nie daje sobie rady a lekarze dermatolodzy nie skutkują . Może ktoś ma podobne objawy i może mi pomóc w opisie tego co mi dolega poniżej , bo już jestem na skraju wyczerpania 😞

Od 3 tygodni upieram się z masakryczna wysypka która pojawia się i znika wszystko jest dobrze do puki nie zacznie swedzieć skóra , jest to nagle nie ma znaczenia kiedy czy ciepło bądź zimno drapiąc skórę pojawia się wysypka ( na początku była na łokciach pośladkach , pępku , z tyłu kolan i kostkach nóg)  teraz jest wszędzie . Wygląda ona na małe i drobne punkty ( pęcheżyki ) które w sobie mają płyn Ale strasznie boli gdybyśmy chcieli je wyciskac . Gdy wysypka się zmaga boli głowa . Drapiąc miejsca wysypki głównie na nogach te miejsca zmieniają się w siniaki o wymiarach 1na3cm . i bardzo bolą . Proszę o pomoc pozdrawiam Anna 

Poniżej zdjęcia 

https://iv.pl/image/GtXhsSd

https://iv.pl/image/GtXhtBa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Erne

Uwaga, nie wchodzić w wirusy.

Pani zalecam poszukanie w zakamarkach pająka co wychodzi w nocy i powoduje uczulenie. To nie żart.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...