Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest normalne zachowanie u rodzeństwa?


Gość Place

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio odkryłam że Mój chłopak pisze ze swoją przybrana siostra codziennie. W tym komplementy, wzorowanie się na niej - Chociaż to on jest starszy

Pisał jej że ciągle o niej mysli,, że chce ja przytulać... Cyz to jest normalne??? 

Odnośnik do komentarza

Najgorzej że on się na niej wzoruje - jest chyba jego idolka. 

Nawet jeśli ona zmieni sposób bycia o 180 stopni, on ja poprze. Dla mnie jest warunkową akceptacja ale to normalne w relacjach. U nich zaś ejst inaczej i zaczynam być o nią zazdrosna. Może nie jakoś mocno bo nie widzę wzajemności ale on od lat jest jej oddany, z tego co wiem 

Odnośnik do komentarza
Gość Loraine

Nie jestes jego siostrą, tylko przyrodnią siostrą. A z twojego opisu nie jest to normalna relacja. Chyba że w zazdrości dopatrujesz się niewłaściwego zachowania z jego strony. Natomiast są zachowania które są normalne i które już wychodzą poza normę. Troche twój opis wygląda jakbyś była zazdrosna a ta przyrodnia siostra była twoja rywalką mimo że nie widzisz wzajemności. Jak wygląda to jego oddanie od lat? I skąd to wiesz że od lat? Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem jego dziewczyna a tamta dziewczyna jest przyrodnia siostra. Mają wspólna matkę. Tka czy inaczej są krewnymi a mnie szlag trafia bo był u niej i przytulali się wieczorem i nie wiadomo czy czegoś jeszcze nie robili. Dodam że już jesteśmy w związku, to nie są podchody.  Jego była powiedziała mi że z tego powodu go zostawiła bo ciągle o niej mówił, porównywał, kazał robić fryzury i mieć styl jak ta siostra. Nie może zrozumieć że jego dziewczyna może mieć swoje ja. Tym bardziej że on też kopiuje swoją siostrę. Do mnie narazie nic, może przemyślał ale i tak to jest chore. 

Odnośnik do komentarza

Słyszałam też od ludzi, zanim jeszcze się związaliśmy, ze była między nimi jakaś intymna sytuacja. Mam nadzieję że to plotki ale ta dziewczyna jest zbocozna, on się ponoć nakręcił, nie chce tego drążyć ale mam nadzieję że to tylko plotki 

Odnośnik do komentarza

On jest idealny gdyby nie ta siostra.. Zrozumcie dziewczyny, mi zależy na nim a to nie zdarza się często. To jest normalny chłopak 

Nie nie zakładałam tutaj tematów wczesniej

Dla mnie wszystko jedno, jak nazwać, mają wspólnego rodzica 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...