Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem 24 letnią kobietą z podejrzeniem astmy oskrzelowej. Biorę leki na astme od 3 miesięcy. Mam małe wątpliwości, ponieważ obawiam się że mogę być w ciąży lecz nie jestem pewna. Nie mam ubezpieczenia ani pieniędzy na lekarza. Więc postaram się to opisać jak tylko mogę. Od miesiąca mam podwyższoną temperaturę ciała (37.2), mam bolące piersi, częstą zgaga, jestem notorycznie zmęczona i czasem senna, puchną mi nogi w okolicy kostek. Mam 167cm wzrostu, jestem bardzo szczupła osoba o wadze wachającej się pomiędzy 51kg a 53kg. Zaobserwowałam w ostatnim czasie powiększenie się brzucha i to tak dość widocznie, któremu towarzyszy spadek masy ciała (obecnie 49,2kg). Brzuch jest zaokrąglony od okolicy macicy aż pod pępek, czasem odczuwam dyskomfort w okolicy macicy, brzuch jest tak średnio miękki, piersi są bolące w szczególności okolice sudków i często oddaje mocz. Nie przyjmuje tabletek antykoncepcyjnych, a ostatnia miesiączka była spóźniona o 3 dni. W tym miesiącu jestem jeszcze przed planowaną miesiączką która odbywa się u mnie co równe 30 dni ( w zależności od miesiąca wypada to na 21/22 dzień miesiąca). Nie jestem osobą stresującą się. Na koniec dodam że w zeszłym miesiącu w okresie dni płodnych zaliczyłam z obecnym partnerem mała wpadkę podczas stosunku. Wiedz z tąd moje pytanie czy to może być ciąża i czy muszę iść z tym do ginekologa? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...