Skocz do zawartości
Forum

Odzyskanie zaufania żony po zatajeniu informacji o utracie pracy


Gość greg

Rekomendowane odpowiedzi

Greg, po pierwsze gratuluję znalezienia pracy, szybko poszło :)

Po drugie, nie walcz ze swoją żoną. Pamiętasz jak jeszcze kilka dni temu mówiłeś jak bardzo ją kochasz? Od miłości do nienawiści jest blisko, ale nie zapominaj, że tu nie chodzi tylko o Ciebie i o nią. Macie dzieci, a one nigdy nie powinny widzieć, słyszeć albo nawet czuć, że ich rodzice, najwazniejsze dla nich osoby, się nienawidzą. To fatalnie na nie wpłynie. Zachowaj się z klasa, ona nie potrafiła, mówi się trudno. Odejdź, nie róbcie scen, podjąłeś decyzję, co Ci da mszczenie się na niej?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

cholera...kocham ją ciągle jak diabli, ale to co ona wyprawia ze mną jest nie do przeżycia....kiedy się w koncu uwolnie od tego uczucia....ona sie mna bawi, dlatego przychodzą mi do głowy takie prymitywne metody ....znalazłem mieszkanie ,ale żeby się wyprowadzic musze dzieciom wszystko zapewnić...to nie takie proste...zaobserwowałem ,że używa dzieci do walki ,,psychologicznej" walki ze mną...już nie wiem czy kocham czy nienawidze...szlaq

Odnośnik do komentarza

Jak to używa dzieci ?!
A do tej pory nie miały zapewnionego wszystkiego?!
nie nadążam za Tobą Greg moim zdaniem jak nie zrobisz nic z tymi wahaniami nastroju to może się to żle skończyć!!!
Dzieci i zapewnienie im wszystkiego w tym momencie są Twoją wymówką ale bardzo dobrze że jednak masz nadzieję :)tylko że sam sobie w taki sposób przeczysz zastanów się jeszcze raz co tak naprawdę masz zamiar robić z tym fantem może jednak to coś po lewej stronie jest silniejsze od rozumu i odpowiada Ci taki stan rzeczy?jak tak to życzę Ci powodzenia i może zastanów się nad tym rozwodem bo tak naprawdę w głębi duszy to wcale go nie chcesz:)
porozmawiaj jak dorosły człowiek z żoną bez zbędnych pod dialogów ofen zapytaj czego ona chce może te jej podejście takie do tej sprawy ma jednak inne podłoże a niżeli pomiatanie Tobą
Kurde sama już nie wiem jak ja mam Ci doradzać najlepiej będzie jak pójdziesz za głosem serca oczywiście z rozumem :)

Odnośnik do komentarza

Ania, te ostatnie wahania to chyba przez alkohol, bo Greg pisał, że tylko tv i drinki. Nie dziwię się, że chce facet odreagowac, bo ma co.

Greg, skoro znalazłeś pracę to zaczniesz znowu zarabiać. dzieci wszystko mają, miały też jak nie pracowałeś, więc może być tylko lepiej. Jak znalazłeś mieszkanie to nie szukaj wymówek, tylko się wyprowadz, jeśli tego chcesz. Im dalej się posuniesz (pozew o rozwód, wyprowadzka) tym żona bardziej zobaczy, że to się naprawde dzieje i może Cię stracić i być może szybciej zrozumie swoje błędy i spróbuje się zmienić.

W jaki sposób ona wykorzystuje dzieci przeciwko Tobie?

Love, laugh and live! :)

Odnośnik do komentarza

Ale panniusia z tej twojej zonki nie ma co!nosz cholerka teraz ciezki czas ze znalezieniem pracy a ta stawia warunki! Kopnij ja w tylek niech idzie w cholere a Ty greg znajdz sobie inna dojrzala I madra kobiete a nie taka co swoja niedojrzaloscia wykorzystuje do swoich gierek dzieci! Brak mi slow..dama usr...na

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...