Skocz do zawartości
Forum

Specyfiki na powiększanie penisa


Gość Sentomusu

Rekomendowane odpowiedzi

Czy są jakieś specyfiki, którymi można realnie powiekszyć penisa? Sytuacja wygląda tak,ze mam niewielkiego penisa. W trakcie spoczynku jest naprawdę mały, tak więc wstydzę się nawet oddawać mocz w pisuarze. Jak jest w stanie erekcji to równiez nie jest duży poniważ jego wielkośc to 9 cm. Czyli o wiele mniej niż ponoć średnia polska. Dodam,ze zaczynam sie juz zastanawiac nawet nad powiekszaniem kwasem hialuronowym bo widziałem,ze niektóre gabinety dają taka opcję.

Odnośnik do komentarza

Trochę wprowadzasz w błąd. Ostatnio oglądałam jakiś materiał w tv, o tym że członki są przeszczepiane, rekonstruowane - to nie wymyślili sposobów na powiększenie. Trochę nie chce mi się wierzyć. Podobno kwas hialuronowy coś tam daje.

Odnośnik do komentarza

Ja słyszałem, że najskuteczniejszymi są dwie opcje 1) powiększanie kwasem 2) Specjalne żele na powiększenie członka. Z pierwszą opcją polecam udać się do lekarza lub co najmniej specjalisty zajmującego się tematem. Z drugą alternatywa jest nieco lepiej, można zamówić z dostawą do domu w dyskretnej paczce coś w stylu https://polstransplant.org.pl/jak-powiekszyc-penisa/ Zawsze warto spróbować. Ja osobiście zacząłbym od pierwszej opcji, jak nie pomoże spróbował z drugą ? 

Odnośnik do komentarza

Pewna osoba na form z tego co wiem opisywała jakiś czas temu powiekszanie kwasem. Jednak nie była zadoowlona. Penis nie powiekszył sie na długośc (a tego w sumie chcesz) tylko na szerokość. zabieg bolał i efekty nie były takie rewelacyjne. Nie odpisał tutaj jednak jak się efekt uttzymuje ale przy takich zabiegach efekt nie jest stały ale jedynie na kilka miesięcy. Czy warto jest dla tego cierpieć? Cóż kwestia wątpiliwa. Najlepiej byłoby zaakceptować obecny stan, jesli jednak nie możesz to polecałbym ćwiczenia na powiekszenie, ewentualnie kupno tabletki na powiekszanie penisa ( takie ziólowe ale jedynei te które są dopuszczone przez krajowy rejestr farmaceutyczny). Jeśli będziesz regularnie ćwiczył to powinno Ci się udać powiekszyć penisa na poziomie 3-4 cm.

Odnośnik do komentarza

Musisz wiedziec, ze w czasie ich przyjmowania powinienes przestrzegać pewnych zasad. Czyli brać je regularnie tabletke dziennie ( inaczej nie ma co liczyć na efekt). Warto jest równięz kkupić sobie żel z serii, który wspomaga działąie tabletek ale równiez będzie zapobiegał rozstępom.Tak tak, na pewnisie równiez mogą sie pojawic i nie jest to wcale takie rzadkie zjawisko. 5 cm to raczej nie, ale te 2-3 cm są realne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę się zapytać to piszesz z własnego doświadzcenia?? I czy nie jest przy tych tabsach tak jak przy powiekszaniu kwasem? Że wezmę i wszystko będzie ok ale potem przestanę i penis wróci do swojej poprzedniej wielkóści? Te 4cm więcej to już byłoby spoko ale nie chcę brać na marne i wywalać kasy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Gość waldik

Na pierwsze pytanie nie odpowiem. Za to jeśli chodzi o drugie to nie. Nie pomniejszy się penis i wynika to z mechanizmu działania tego typu tabletek. Sprawiają one, ze podczas erekcji więcej krwi będzie napływało do penisa i z tego właśnie powodu erekcję będą większe. Im więcej krwi będzie w ciałąch jamistych tym ich powiększenie będzie większe oraz potem będzie to powiększenie na stałe. Ale tak jak już pisałem przy kuracji 3-4 miesięcznej. Nie krótszej.

Odnośnik do komentarza
Gość gotrudel

dobre są te tabletki z USA Maxorman spokojnie możesz pogrubić i wydłużyć nimi penisa nawet do 4cm. Minusem jest to że podczas kuracji musisz być przygotowany na to że testosteron daje popalić i ciągłe erekcje są. Za to efekt jest trwały. Ja skończyłem 3 miesięczną kurację pół roku temu i powiększenie utrzymuje się nadal choć testosteron wrócił do normy.  

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...