Skocz do zawartości
Forum

Czy jest szansa, że się dogadamy i będziemy razem?


Gość p...a

Rekomendowane odpowiedzi

Kocham go ale nie pasujemy do siebie. Jeśli chodzi o sferę łóżkową to dogadujemy się dobrze zaś intelektualna leży. Jest typowym dużym dzieckiem i wieczną ofiarą. Nie wiem co robić. Nie mówię że źle mnie traktuje bo jest naprawdę kochany jednak coś zgrzyta i nie potrafię temu zaradzić. Chciałabym żeby był bardziej charakterny ale charakteru nie da się zmienić:( Mam dość tego że nie traktuje prawie niczego poważnie. Sama nie wiem co robić bo jest mi z nim dobrze ale wystarczy że tylko zachowa się w "tym swoim stylu" i po prostu płonę. Dodam że mówiłam mu o tym co mi nie leży jednak on obiecuje że się postara ale nic z tym nie robi. Wiem że wiele kobiet by mi powiedziało że jestem głupia że wymyślam, to jak Cię traktuje to skarb. Ale ja naprawdę mam dość tego że nie potrafi być doroślejszy, bardziej charakterny ode mnie czy mądrzejszy mimo że jest 2 lata starszy. Pomocy!!

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Gość p...a napisał:

Pomocy!!

Jakiej pomocy oczekujesz, przecież my nie zmienimy Ci faceta, ani nie pomożemy zaakceptować jego poziomu intelektualnego. 

Sama miłość i seks nie wystarczy, żeby dobrze czuć się razem, potrzebny jest też podobny poziom inteligencji. 

 

Odnośnik do komentarza

Jest 2 lata starszy, ale zauważ, że mężczyzna dojrzewa z opóźnieniem i jest w tyle za kobietą jakieś 2-3 lata. Czyli już mu można odjąć wiek, a jeśli nie jest dojrzały z innych powodów (np. tak go wychowano) to już w ogóle nie ma co liczyć na wydoroślenie. Jeżeli go naprawdę kochasz i on Ciebie też, nie kłócicie się, nie ma innych zgrzytów to po prostu pozostaje go zaakceptować takim jaki jest. Wtenczas znajdź na niego jakiś sposób, traktuj jak duże dziecko i tyle ? Nie zmienisz dorosłego faceta.

 

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość p...a napisał:

Kocham go ale nie pasujemy do siebie

I finito! Nad czym tu dywagować?

7 godzin temu, Gość p...a napisał:

Wiem że wiele kobiet by mi powiedziało że jestem głupia że wymyślam, to jak Cię traktuje to skarb.

Nie, nie jesteś głupia, bo wymyślasz, tylko dlatego, że chcesz na siłę zmienić dorosłego faceta, bo trzymasz się go, chociaż nie akceptujesz, bo masz  śmieszne wymagania:

7 godzin temu, Gość p...a napisał:

Ale ja naprawdę mam dość tego że nie potrafi być doroślejszy, bardziej charakterny ode mnie czy mądrzejszy mimo że jest 2 lata starszy.

Jest, jaki jest, to z Tobą jest problem, że tego nie rozumiesz. A w ogóle co to znaczy, żeby był bardziej "charakterny" od Ciebie? Myślisz, że ktoś lepszy od Ciebie chciałby z Tobą być?

Odnośnik do komentarza

Jesli irytuje Cie jego zachowanie to juz chyba lepiej nie będzie. Dalekosieznie kobieta szuka męza, ojca swoich dzieci. Takie duze dziecko nie bedzie fajnym partnerem do wspólnej drogi, przynajmniej tak jak Ty to widzisz, to po co tracisz czas na kolesia z ktorym jest dobrze w intymnych momentach, ale zle wogole?

Odnośnik do komentarza
Gość Martadalena

Jak najdłużej zatrzymać dzieciństwo to jest coś pięknego. 

Dorośli są do bani bo tylko żyją polityka nienawiścią. A dorosłe dzieci mają szczęście odnaleźć się w tym fajnym świecie i cieszyć się szczegółami. Nie mylić z inantylnoscia. 

Doceniać życie po kawałku. ?

Odnośnik do komentarza

To nie jest standard ale podobno jeżeli ludzie nie dogadają się ze sobą w ciągu roku, to już nigdy się nie dogadają. Nie wiem czy to jest z twojej strony miłość ale sama napisałaś:

W dniu 15.04.2020 o 17:57, Gość p...a napisał:

Kocham go ale nie pasujemy do siebie.

Już na początku stwierdziłaś fakt. Więc czy jest sens się męczyć z kimś z kim nam nie po drodze...

Pzdr.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...