Skocz do zawartości
Forum

Instagram jako narzędzie...


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. 

Powiedźcie mi jak to jest z tym Instagramem eks. Na początku dodam, że nie pytam o powrót danie spokoju, czy nie oglądanie relacji. Czysta ciekawość ?

Moja eks nigdy nie używała Insta czy Face to pokazywania życia, udostępniania czegokolwiek byliśmy zawsze anty. Po naszym rozstaniu 3 tygodnie po zaczęła dodawać relację. Oglądałem je, przestałem w pewnym momencie. 2 czy 3 relację były fejkiem bo ściągnięte od koleżanki z Insta (widać to ewidentnie, zdjęcie słabej jakości). Gdy przestałem było ich mniej wtedy zaczęła dodawać zdjęcia na insta z cytatami piosenek o złamanej miłości. 

Przestałem ja obserwować to kilka dni nie dodawała nic, ja zrobiłem swoje konto publiczne i dodawałem zdjęcia (u mnie zdjęcia natury czy jakiegoś wypadu na bunkry nie swojego ciała czy buźki jak ona) gdy dodałem relację pierwsza od roku ona nagle znowu się pojawiła na Insta (dodała też zdjęcie, okładkę albumu o miłości) jakieś dwie foty i znowu cisza. 

Jak można to nazwać? Co o tym sądzicie? O co w tym chodzi? Możecie również nie łączyć jej z mojego Insta bo mnie nie obserwujemy. Jak jakieś pytania to śmiało! Czekam ;)

 

P.s. nie wiem czy trafiłem w dobre forum

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, pawelson95x napisał:

Hejka. 

Powiedźcie mi jak to jest z tym Instagramem eks. Na początku dodam, że nie pytam o powrót danie spokoju, czy nie oglądanie relacji. Czysta ciekawość ?

Moja eks nigdy nie używała Insta czy Face to pokazywania życia, udostępniania czegokolwiek byliśmy zawsze anty. Po naszym rozstaniu 3 tygodnie po zaczęła dodawać relację. Oglądałem je, przestałem w pewnym momencie. 2 czy 3 relację były fejkiem bo ściągnięte od koleżanki z Insta (widać to ewidentnie, zdjęcie słabej jakości). Gdy przestałem było ich mniej wtedy zaczęła dodawać zdjęcia na insta z cytatami piosenek o złamanej miłości. 

Przestałem ja obserwować to kilka dni nie dodawała nic, ja zrobiłem swoje konto publiczne i dodawałem zdjęcia (u mnie zdjęcia natury czy jakiegoś wypadu na bunkry nie swojego ciała czy buźki jak ona) gdy dodałem relację pierwsza od roku ona nagle znowu się pojawiła na Insta (dodała też zdjęcie, okładkę albumu o miłości) jakieś dwie foty i znowu cisza. 

Jak można to nazwać? Co o tym sądzicie? O co w tym chodzi? Możecie również nie łączyć jej z mojego Insta bo mnie nie obserwujemy. Jak jakieś pytania to śmiało! Czekam ;)

 

P.s. nie wiem czy trafiłem w dobre forum

Można to nazwać dziecinnym przekonaniem o realnym życiu na insta i fejsie. Zastanów się, po co Ci było psychiczne onanizowanie się tym, co ex wstawiła w media.

Odnośnik do komentarza
Gość starrgates
19 minut temu, starrgates napisał:

Można to nazwać dziecinnym przekonaniem o realnym życiu na insta i fejsie. Zastanów się, po co Ci było psychiczne onanizowanie się tym, co ex wstawiła w media.

Też o tym myślałem. Bardzo infantylne to jest. Jeśli chodzi o moją psychikę to tak zgubiłem się ale radzę sobie dobrze. Rozwiń proszę o realnym życiu w portalach bo fajnie to ujęłaś/eś ?

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, pawelson95x napisał:

jak można to nazwać? Co o tym sądzicie? O co w tym chodzi? Możecie również nie łączyć jej z mojego Insta bo mnie nie obserwujemy.

Nazwać to można dziecinadą i oboje się bawicie w ciuciu-babkę. Ty ją śledzisz nie wiadomo po jakie licho, a ona robi Ci na złość (?). Ile macie lat, że tak się bawicie?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Javiolla napisał:

Nazwać to można dziecinadą i oboje się bawicie w ciuciu-babkę. Ty ją śledzisz nie wiadomo po jakie licho, a ona robi Ci na złość (?). Ile macie lat, że tak się bawicie?

25 i 23... Raz dałem się wciągnąć w jej gierkę. Robi na złość lub szuka atencji. Czemu śledzę? Bo jest to silniejsze ode mnie, czy u niej jest okej, czy znowu coś nie napisała pod postem. Tak jak wyżej napisałem, że trochę się zagubiłem w tym

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Javiolla napisał:

Na pewno? Czy po prostu nie chcesz przestać? Wystarczy wykasować, zablokować, usunąć wszystko co ma związek z nią i zacząć żyć własnym życiem. Chcesz?

Wykasowane na maksa jest bo na messenger nawet mi się nie wyświetla, zdjęcia, rozmowy, nic nie istnieje oprócz Facebook i Instagram. Chciałbym.. Wiesz co, jak zablokuje będę wolny na maksa a ja chcę walczyć sam ze sobą, takie zasady zawsze mnie bardziej satysfakcjonowały. Jak rzucałem palenie miałem zawsze przy sobie paczkę fajek z tym chce tak samo zrobic. Z resztą we wtorek jadę jej oddać resztę rzeczy, wtedy pewnie poczuje takie pewne zakończenie. Jestem dość dziwny i specyficzny w tym co robię.

Odnośnik do komentarza
piosenka40 minut temu, Javiolla napisał:

Na pewno? Czy po prostu nie chcesz przestać? Wystarczy wykasować, zablokować, usunąć wszystko co ma związek z nią i zacząć żyć własnym życiem. Chcesz?

Nie chce. Ciągle się łudzę, że coś z tego wyjdzie, może ta sytuacja z kwarantanną daje mi tak do myślenia, bo głupi myślę,że po tym się odezwie. Też te jej podpisy pod zdjęciami i dała raz 3 hasztagi: owoc który uwielbiam, #badzbezpieczny i #kochaniepatrz to wszystko po angielsku. I to mnie trzyma przy tych myślach... Ja jej odpowiedziałem na to piosenką "wszystko ok" i dałem emotke marchewki która uwielbia. To może być też jej gra, na odległość daje nadzieję ale nic z tego nie będziemy 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Javiolla napisał:

Zakładając ten wątek liczysz na to, że ktoś Ci napisze coś pozytywnego na temat tej sytuacji?

Nope. Taka rozmowa jak z z Tobą jest okej, trochę otwiera oczy. Podniesienie na duchu nie jest mi potrzebne bo nikt nie wie co, jak, czemu itd itd. Z tym sam sobie radzę ?

Odnośnik do komentarza
Gość Pampers

Well, everything is clear, thanks for describing all this. I will most likely use the tips that you rather checked, thank you very muchWell, everything is clear, thanks for describing all this. I will most likely use the tips that you rather checked, thank you very much

Odnośnik do komentarza

I think you understand that in order to become popular on Instagram, you need to resort to some tricks, for example, you need activity on your account. Therefore, I can advise you, see here now this site that will help you gain activity on your account and then you can become popular and even start earning money from your popularity

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że jesteś ciekaw, jakie mogą być przyczyny zachowań twojej byłej partnerki na Instagramie po waszym rozstaniu. Ważne jest zrozumienie, że każdy człowiek ma swoje własne motywy i sposoby radzenia sobie z emocjami po zakończeniu związku. Odpowiedź na twoje pytania może być złożona, ale mogę podzielić się kilkoma możliwymi spostrzeżeniami.

Pierwsze, co warto zauważyć, to że każda osoba ma różne potrzeby emocjonalne i sposoby wyrażania siebie. Być może twoja była partnerka, po zakończeniu waszego związku, zaczęła korzystać z Instagrama jako miejsca, gdzie może przetworzyć swoje emocje i zająć się sobą. Dlatego zaczęła dodawać relacje i zdjęcia z cytatami o złamanej miłości.

Odnośnik do komentarza

Cześć. Innym aspektem może być próba zwrócenia na siebie uwagi lub wywołania zazdrości. Być może w ten sposób przyciąga obserwujących na Instagramie. Ale są też inne sposoby na zwiększenie ocen na Instagramie i kupowanie obserwacji na instagramie . Najpierw upewnij się, że Twój profil jest kompletny i atrakcyjny wizualnie. Użyj wysokiej jakości zdjęć i napisz przekonującą biografię, która odzwierciedla Twoją osobowość i zainteresowania. Następnie wejdź w interakcję z innymi użytkownikami, polubiając i komentując ich posty. Pomoże Ci to stać się widocznym i przyciągnąć prawdziwych obserwujących. Używaj również odpowiednich hashtagów, aby osoby zainteresowane Twoją niszą mogły znaleźć Twoje posty.

Edytowane przez Sjos
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...