Skocz do zawartości
Forum

Rozumiecie cos z tego ?


Gość Zuadk

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jestem w szoku. Podrywal mnie chlopak, poczatkowo zgodził sie na seks bez zobowiązan, potem zmienil zdanie...powiedział, że jeśli nie chcę związku to on nie chce ani seksu ani byc przyjacielem.Wiem, ze wciąż się mna interesuje a jednoczesnie szuka innej. Nie spalismy nawet ze soba jeszcze.Przeciez normalny facet by sie ucieszyl ze nie musi sie wiazac a on takie cyrki

Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Gość Zuadk napisał:

 

Jestem w szoku. Podrywal mnie chlopak, poczatkowo zgodził sie na seks bez zobowiązan, potem zmienil zdanie...powiedział, że jeśli nie chcę związku to on nie chce ani seksu ani byc przyjacielem.Wiem, ze wciąż się mna interesuje a jednoczesnie szuka innej. Nie spalismy nawet ze soba jeszcze.Przeciez normalny facet by sie ucieszyl ze nie musi sie wiazac a on takie cyrki

Załóżmy, że tak pi X oko 20% kobiet chętnie bzyka się bez zobowiązań, jednak te 80% oczekuje związku i zaangażowania ze strony faceta. Analogicznie 80% facetów chętnie bzyka bez zobowiązań, co nie oznacza, że kiedyś nie  chcieliby mieć udanego związku, a te 20% ma sztywne zasady i jeśli już ma dojść do seksu to chcą tego z osobą z którą łączy ich uczucie.

Oczywiście te dane procentowe są subiektywne i nie wynikają z jakiś badań, tylko z obserwacji. Ty i ten facet znajdujecie się w tej mniejszości dotyczącej swojej płci, czyli trafiła kosa na kamień w jednym i drugim przypadku. Obydwoje zresztą macie to szczęście, że każe z Was ma znacznie większe od przeciętnej szanse na znalezienie partnera zgodnie z oczekiwaniami. Pozostaje się tylko cieszyć.

10 godzin temu, Gość Zuadk napisał:

Wiem, ze wciąż się mna interesuje a jednoczesnie szuka innej. Nie spalismy nawet ze soba jeszcze.Przeciez normalny facet by sie ucieszyl ze nie musi sie wiazac a on takie cyrki

Jaki masz z tym problem? Przecież na jego miejsce znajdziesz całą zgraję chętnych, którzy chętnie przelecą Cię bez zobowiązań. Nie dogadaliście się, więc niech każdy idzie w swoją stronę. Co Cię obchodzi, co on robi?  Może spodobałaś mu się z wyglądu, ale nie akceptuje Twoich upodobań, dlatego szuka innej.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...