Skocz do zawartości
Forum

Moj facet zaproponowal ...


Gość emi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Wiem ze są święta, no ale trudno musze to napisac. Jestem z chlopakiem pol roku.Niby jest zapatrzony we mnie a to co powiedzial mnie zszokowalo.Poczulam sie odrzucona a na domiar zlego jestem osoba ktora lubi byc w centrum zainteresowania, chce byc najlepsza i najwazniejsza dla osoby ktora kocham. Poza tym nie rywalizuje z ludzmi, jestem ciepla, mila , szukam tego tylko w zwiazku. Rozumiem gdybym byla złą osoba ale jestem uczciwa, mam fajny charakter, zainteresowania tez, w sexie tez uwazam ze trzeba doswiadczyc wielu rzeczy, bylam dziewica z wyboru tak dlugo i nie czuje docenienia. Co z tego ze niby mnie komplementuje i poswieca mi sporo czasu i ogolem jest dobry jak nie czuje zachwytu ze byl moim 1...

juz sam ten fakt mi zrobil ogromna przykrosc bo myslalam ze chlopak ucieszy sie ,doceni a dla niego to bylo obojetne, gdzie dla mnie to bylo wyrzeczenie wieloletnie przeciez.

I robie z nim prawie wszystko, sama wychodze z pomyslami a ostatnio powiedzial,ze chcialby trojkatu z kobieta. Wie ze jestem bi ale to zadne usprawiedliwienie.Jak moglabym patrzec na to ze moj facet posuwa inna?U mnie  wchodzi w gre duza milosc, szczera milosc a nie taka do pieniedzy. Na pewno  bylabym mniej zazdrosna gdybym z nim byla tak o. Powiedzialam ze w takim razie robimy z facetem na co wielce sie oburzyl i powiedzial ze nie szanuje kobiet po trojkatach z facetami.Ja mu powiedzialam w rewanzu to samo i tez nie powinnam go szanowac za to ze nie byl prawiczkiem.Odparl,ze jestem beznadziejna , bezwartosciowa.... Czuje sie jak smiec moj zwiazek sie sypnal

 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość emi napisał:

Odparl,ze jestem beznadziejna , bezwartosciowa.... Czuje sie jak smiec moj zwiazek sie sypnal

Zawsze powtarzam, że Twoje poczucie własnej wartości zależy tylko od Ciebie. Rozumiem jeszcze zdradzone kobiety, dobijające 40-tki i starsze, gdy ich mąż/partner wymienia je na młodszy egzemplarz. One faktycznie mogą mieć spadek własnej wartości, bo młodość już nie wróci, a zdradzający mąż bardzo często kieruje się tym kryterium, ale Ty?

Twój chłopak okazał się dupkiem, hipokrytą kierującym się podwójnymi standardami. Jemu wolno, Tobie nie? Niech spada. Ciekawe, czy znajdzie chętną do związku, która zgodzi się na takie zabawy? Przynajmniej wiesz z kim masz do czynienia, lepiej teraz niż np za 10 lat. Daj sobie z nim spokój.

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Yonka1717 napisał:

Twój chłopak okazał się dupkiem, hipokrytą kierującym się podwójnymi standardami. Jemu wolno, Tobie nie? Niech spada. 

Dziewczyno daj sobie spokój z kimś takim. Takim bezwartościowym. Dokładnie niech spada i szuka chętnej na trójkąta. W dodatku to egoista i hipokryta. Szkoda życia na takiego faceta. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
W dniu 11.04.2020 o 20:31, Gość emi napisał:

na domiar zlego jestem osoba ktora lubi byc w centrum zainteresowania, chce byc najlepsza i najwazniejsza dla osoby ktora kocham

Pierwszy problem jaki masz sama ze sobą. Znajdź przyczyny i popracuj nad sobą.

W dniu 11.04.2020 o 20:31, Gość emi napisał:

Rozumiem gdybym byla złą osoba ale jestem uczciwa, mam fajny charakter, zainteresowania tez,

Trochę się gryzie z powyższym... tak na moje oko ? znaczy... nie przeczę, że jesteś fajna, ale jak na kogoś kto lubi być na piedestale to masz o sobie wysokie mniemanie.

W dniu 11.04.2020 o 20:31, Gość emi napisał:

Odparl,ze jestem beznadziejna , bezwartosciowa.... Czuje sie jak smiec moj zwiazek sie sypnal

Cóż... widocznie tak uważał od zawsze tylko to skrywał. Nie ma czego żałować. Skoro chcieliście uprawiać trójkąt to i tak nie był związek na poważnie/na trwałe. Pełno jest takich facetów, którzy z jęzorem na wierzchu zgodzą się na trójkąt a więc nie zawracaj sobie głowy. Nie ten to będzie inny. Czujesz się tak, bo może od zawsze miałaś słabe poczucie wartości, a on Ci o tym bezczelnie przypomniał?

Edytowane przez Javiolla

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...