Skocz do zawartości
Forum

Chlopak mi powiedzial ze jestem nic nie warta


Gość smutno mi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość smutno mi

Jestem w szoku.Poczatkowo bylo super, on kulturalny, zapatrzony we mnie.Kontakt non stop. nie zdradzal,szanowal mnie(ale akurat wszyscy mnie szanuja wiec...). Nieglupi, dobrze wyksztalcony, przystojny ,troche niesmialy...myslalam,ze wartosciowy, zaczelam odzyskiwac wiare w mezczyzn.az do sytuacji sprzed 3 dni.Poprosil mnie o reke.Odmowilam. 

Jeszcze wyjasnilam dlaczego. Glupia ja.Juz wczesniej przez moje slowa robilo mu sie przykro, ale nie sadze bym kiedykolwiek go ponizyla.Za kazdym razem nie pokazywal po sobie, co najwyzej izolowal sie na chwile zeby dojsc do siebie...a ostatnio powiedzial mi prosto w twarz, ze skoro mam takie myslenie to nie zachowuje sie jak kobieta, ze nie mam prawa wybrzydzac, ze takie jak ja trzeba ponizac, bic....szok.Ze jestem nic nie warta. A powiedzialam mu ze mam inny ideal meza.Dodam ze jestem super laska, typowa sexbomba z wygladu,nieglupia, wesola.

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość smutno mi napisał:

A powiedzialam mu ze mam inny ideal meza.

To po  co z nim jesteś? Bawiłaś się nim, wykorzystywałaś do czegoś?

3 godziny temu, Gość smutno mi napisał:

Dodam ze jestem super laska, typowa sexbomba z wygladu,nieglupia, wesola.

I skromna do tego ?

3 godziny temu, Gość smutno mi napisał:

Poprosil mnie o reke.Odmowilam. 

W jaki sposób odmówiłaś? Niby bez wyjaśnień-to wiem, ale potem piszesz, że "mam inny ideał męża." Czyli były wyjaśnienia typu, że nie nadajesz się na męża, beznadziejny jesteś...

3 godziny temu, Gość smutno mi napisał:

myslalam,ze wartosciowy

On to samo myślał o Tobie.

3 godziny temu, Gość smutno mi napisał:

zaczelam odzyskiwac wiare w mezczyzn

A wcześniej pisałaś, że to nic dziwnego bo wszyscy Cie szanują, czyli rzekomo nie miałaś przykrych doświadczeń... to skąd to odzyskiwanie wiary w mężczyzn?

Jeśli to nie prowokacja, to coś zdecydowanie ukrywasz, bo ta historia nie trzyma się ani kupy ani d**y ?

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, Javiolla napisał:

Jeśli to nie prowokacja, to coś zdecydowanie ukrywasz, bo ta historia nie trzyma się ani kupy ani d**y ?

Uważam tak samo. Albo napiszesz coś więcej albo już nie pisz. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość smutno mi

Spotykalam sie ,czas mial pokazac co bedzie. Bylam bardziej luzno nastawiona,nie obiecywalam, nie zwodzilam, to on sie nakrecil na cos czego ja nie chcialam. Zaskoczyl mnie.Powiedzialam,ze nie ma mowy i jeszcze mu powiedzialam,ze nie jest moim idealem i wtedy padly te slowa...myslalam,ze za szczerosc mnie doceni a tu o.figa z makiem. moglam przyjac i potem wymigac sie od slubu, nie stracilam jego czasu, przeciez spotykamy sie bardzo krotko

 

mnie ludzie szanuja, ale bylam zdradzana. i widze jacy sa mezczyzni  w stosunku do innych kobiet, zwlaszcza tych slabszych. juz nie mowie o arabach bo tam to calkiem

Odnośnik do komentarza
W dniu 25.03.2020 o 15:03, Gość smutno mi napisał:

Glupia ja.

W dniu 25.03.2020 o 15:03, Gość smutno mi napisał:

Dodam ze jestem super laska, typowa sexbomba z wygladu,nieglupia, wesola.

W dniu 25.03.2020 o 15:03, Gość smutno mi napisał:

on kulturalny, zapatrzony we mnie.Kontakt non stop. nie zdradzal,szanowal mnie(ale akurat wszyscy mnie szanuja wiec...). Nieglupi, dobrze wyksztalcony, przystojny ,troche niesmialy... zaczelam odzyskiwac wiare w mezczyzn.az do sytuacji sprzed 3 dni.Poprosil mnie o reke.Odmowilam. 

W dniu 25.03.2020 o 15:03, Gość smutno mi napisał:

a ostatnio powiedzial mi prosto w twarz, ze skoro mam takie myslenie to nie zachowuje sie jak kobieta, ze nie mam prawa wybrzydzac, ze takie jak ja trzeba ponizac, bic....szok.Ze jestem nic nie warta. A powiedzialam mu ze mam inny ideal meza.

W dniu 25.03.2020 o 20:50, Gość smutno mi napisał:

mnie ludzie szanuja, ale bylam zdradzana. i widze jacy sa mezczyzni  w stosunku do innych kobiet, zwlaszcza tych slabszych. juz nie mowie o arabach bo tam to calkiem

Jeżeli to prawda to najwidoczniej autorka jest sexbombą, a pan z którym się umawiała i któremu dała kosza jest niegłupi, dobrze wykształcony, przystojny i nieśmiały oraz kulturalny. W zasadzie też chyba  się zgodzę że to absolutne zaprzeczenie bliskiego ideału partnera/mężą. A Fuuuuu. Jak on mógł się oświadczyć. A taki był ładny....szkoda.

 

 

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Gość Loraine napisał:

Jeżeli to prawda to najwidoczniej autorka jest sexbombą, a pan z którym się umawiała i któremu dała kosza jest niegłupi, dobrze wykształcony, przystojny i nieśmiały oraz kulturalny. W zasadzie też chyba  się zgodzę że to absolutne zaprzeczenie bliskiego ideału partnera/mężą. A Fuuuuu. Jak on mógł się oświadczyć. A taki był ładny....szkoda.

Haha :))

  • Haha 1

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...