Skocz do zawartości
Forum

Krew


Gość Aleks

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, laurette napisał:

Czy to jednorazowa sytuacja? Jesli nie, powiedz mamie i wybierzcie sie do lekarza w celu konsultacji.

nooooo, zdarza mi sie kto któryś raz ale bardzo razdko. Co mniej więcej 3 miesiące tak mam

Odnośnik do komentarza

A wypróżniasz się regularnie i bez problemu? Często jest tak, że niewłaściwa dieta i brak ruchu powoduje problemy z wypróżnianiem. Jeśli wypróżniasz się rzadko, wymaga to wysiłku, kał jest twardy, to uszkadza się zwieracz odbytu, pęka i krwawi. Długotrwale może prowadzić do hemoroidów.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Javiolla napisał:

A wypróżniasz się regularnie i bez problemu? Często jest tak, że niewłaściwa dieta i brak ruchu powoduje problemy z wypróżnianiem. Jeśli wypróżniasz się rzadko, wymaga to wysiłku, kał jest twardy, to uszkadza się zwieracz odbytu, pęka i krwawi. Długotrwale może prowadzić do hemoroidów.

Regularnie, i bez problemu. Dieta dobra. Ale dopiero teraz zauważyłem że pod odbytem mam jakąś małą rankę i to ona krwawi. Co to?

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Javiolla napisał:

A wypróżniasz się regularnie i bez problemu? Często jest tak, że niewłaściwa dieta i brak ruchu powoduje problemy z wypróżnianiem. Jeśli wypróżniasz się rzadko, wymaga to wysiłku, kał jest twardy, to uszkadza się zwieracz odbytu, pęka i krwawi. Długotrwale może prowadzić do hemoroidów.

Właściwie to bardziej zadrapanie niż rana

 

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, w takim przypadku, to najlepiej udać się na botox szczeliny odbytu. W ober clinic dr Jackiewicz jest od tego specem. Bardzo mi pomógł, jęzeli chodzi o szczelinę odbytu, problemów z bólem nie ma, zwłaszcza przy wypróznianiu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...