Skocz do zawartości
Forum

Czy taki chlopak bedzie podrywal zajeta dziewczyne??


Gość majli

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie kochani.Bez zbednych wstepow i owijania w bawelne...Powiem wprost. Pytam, bo sama mam taką sytuację. Mam chłopaka od kilku lat a podrywa mnie chłopak po którym nikt by się tego nie spodziewał. Bardzo porządna rodzina, wierząca (siostra ministrantka, on sam też był ministrantem, jego brat jest księdzem, kuzyn chyba też ale w innym mieście), świetnie wykształcona. Wspaniali ludzie, z zasadami. I sama jestem zaskoczona. Myślalam,ze mi sie ubzduralo no ale niestety wpadł w jakąś obsesję na moim punkcie i powiedział wprost ,że szkoda, że kogoś mam, że podobam mu się, wypytuje o chłopaka, ostatnio nawet zaczął do mnie pisać z konta kolegi, myśli, że się nie zorientowalam... i wypisuje takie rzeczy np ,że stale o mnie myśli,żebym zostawiła chłopaka, jest cholernie zazdrosny o niego i o kolegów itd. W żartach powiedziałam,że szukam męża a jego to  w ogóle nie przeraziło.Ostatnio odkryłam,że buszował po internecie ,wpisujac w googlach organizacja slubu i wesela,wiazanki slubne, suknie slubne....Aż boję się myśleć, co siedzi mu w głowie. Widujemy się jak znajomi, ale myślę, czy tego całkiem nie ukrocic. O ile by się okazało ze jest zwyklym hipokryta i zwyczajnie chce mnie przelecieć to jeszcze mozna olac, ale gorzej jakby faktycznie się zakochał aż do takiego stopnia. Czy to mozliwe i  w ogole też to,że nie móglby nad soba zapanowac?Jakies malo wiarygodne mi sie to wydaje...

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość majli napisał:

Aż boję się myśleć, co siedzi mu w głowie. 

Być może ogromnie się Tobą zafascynowal. Albo mu przejdzie albo zostanie. Obsesja na punkcie kogoś jest zjawiskiem które też występuje. Nie bądź taka zdziwiona. Częściej ona dotyczy czegoś/kogoś czego nie możemy mieć. Coś lub ktoś jest np nieosiągalny. Weź go na rozmowę i zapytaj wprost. Zdecyduj i powiedz mu kim dla Ciebie jest i jak go traktujesz. Też bądź fair. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

To że jest z rodziny z zasadami i ma wierzącą rodzinę nie znaczy że on również wewnętrznie wyznaje te zasady. Masz chłopaka wiec ukróć znajomość. Określ granice i może lepiej nie żartuj do niego o ślubach bo jak sama zauważyłas on może to przyjmowac bardzo dosłownie. A nie daj cię, później jak byś go zaczęła odtrącać to zacząłby wymyślać różne głupoty i powiedzieć że mu się narzucasz i nagadać głupot twojemu facetowi więc żarty są ok, ale tutaj ten znajomy chyba traktuje je za bardzo dosłownie. W sumie nie znam, więc przyjmuję różne warianty w jaki sposób zauroczony, zafascynowany chłopak któremu odbiło zaczyna się zachowywać gdy jednak okazuje się że ty sobie tylko z nim żartujesz.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Loraine napisał:

To że jest z rodziny z zasadami i ma wierzącą rodzinę nie znaczy że on również wewnętrznie wyznaje te zasady

Dokładnie tak, a powiem więcej. Często takie rodziny z zasadami skrywają tajemnice. Niedawno w okolicy została zdemaskowana dziupla i jej szefem był ktoś z bogobojnej rodzinki. Co niedziela siedzą w pierwszej ławce w kościele, co niedziela komunia, ksiądz na obiedzie, w rodzinie zakonnica itp. To, że rodzinka z religijnymi praktykami i zasadami nie zawsze oznacza, że nie ma czarnej owcy.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jaki masz z tym problem, jeśli od kilku lat jesteś w związku?

Trudno nie odnieść wrażenia, że kręci Cię ta cała sytuacja i dowartościowuje, że jakiś dziwak lata za Tobą. Może masz niską samoocenę? Cały post poświęciłaś jego zachowaniu i zachwytom nad jego rodziną, tylko jakie to ma znaczenie? Przejmujesz się tym, czy może cieszysz?

Masz faceta, więc zajmij się nim, a nie wkręcaj w jakieś idiotyczne akcje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...