Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, z racji zaistniałej sytuacji nie mogę wybrać się do lekarza, a bardzo mnie to niepokoi. Mam 17 lat i od 7 lat miesiączkuje. Zaczęłam bardzo wcześnie, ale zawsze miesiączka była regularna. Cykl trwał 31 dni. Od roku współżyje z jednym partnerem jeśli to istotne. W styczniu tego roku nie dostałam miesiączki w ogóle. Cykl trwał 58 dni. Miesiączka w lutym trwała 7 dni jak zwykle. Mamy marzec, a mój cykl trwa na chwilę obecną 42 dni i nie mam żadnych objawów zapowiadających miesiączkę. Na pewno nie jestem w ciąży. Wykonałam kilka testów ciążowych. Zabezpieczamy się prezerwatywą. Oprócz tego często boli mnie podbrzusze, mam duszności. Miesiączki przeżywam bardzo źle. Mam mdłości, biegunki, dreszcze, okropne bóle pleców i brzucha, straszne wahania nastroju, nie jestem w stanie funkcjonować. Nie biorę żadnych leków, a moja dieta jest normalna. Nie odchudzam się, moja waga jest prawidłowa. Co może mi być? Boję się, a nie mam możliwości isc teraz do lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość ania niania

Najlepiej zrobisz jak napiszesz sobie bezpośrednio na adres lekarz.ginekolog@onet.pl tam uzyskasz bezplatna konsultacje od ktoregos z lekarzy ktorzy wspolpracuja z forum. Ja tez  omawialam problem. Opisz tam dokładnie problem pozostaw nr telefonu kontaktowy aby lekarz mogl sie z tobą skontaktować i będziesz mieć pewność bo to jest jedyna szansa na kontakt z lekarzem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...