Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest możliwość zajścia w ciąże przez petting? Witam. Czy jest możliwość zajścia w ciąże przez petting? W ostatnich 2 tygodniach uprawialiśmy razem z dziewczyną petting lecz nie miała wtedy miesiączki, oczywiście doszło do wytrysku ale nie w pochwie tylko na zewnątrz. Prawdopodobnie miałem na palcach w małej ilości spermę i wszedłem w pochwę. Mojej dziewczynie spóźnia się okres 4 dni, jest młodą dziewczyną. Gdy dziewczyna mi opowiadała to miesiąc temu miała tak samo ale po 2 dniach dostała. W tej sytuacji ona się stresuje że może być w ciąży, dodatkowo od ponad 2 miesięcy ma problemy z tarczycą. Proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Gość b...2 napisał:

 Czy jest możliwość zajścia w ciąże przez petting? Prawdopodobnie miałem na palcach w małej ilości spermę i wszedłem w pochwę.

Teoretycznie istnieje. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
57 minut temu, Gość Gość b...2 napisał:

Teoretycznie istnieje, lecz jakie są tego szanse poruszając te aspekty jakie zostały wyżej napisane? 

 

A kto to może wiedzieć? No właśnie, to jest pytanie..

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Gość b...2
21 minut temu, laurette napisał:

A kto to może wiedzieć? No właśnie, to jest pytanie..

Po prostu chciałem się podpytać - samemu nie daje mi tego wszystkiego spokoju, a co dopiero mojej dziewczynie, czyli tak jak wspominałem dodatkowo opóźnia się jej okres od 4 dni, ma problemy z tarczycą od 2 miesięcy i dodatkowo stresuje się tym wszystkim. I czy to może też być efekt spóźniającego się okresu? 

Odnośnik do komentarza

Skoro ma problemy z tarczyca to powinna się leczyć. Jak najszybciej.

Wiele czynników może wpłynąć na okres. To naprawdę wiedza podstawowa.. dziewczyna powinna wiedzieć ,że nawet incydent chorobowy już może wpłynąć na okres. Może A nie musi. Przyjmowane leki, odchudzanie się  też itp.

A ty powinieneś wiedzieć że nie powinno się aplikować spermy do pochwy. Bo wzrasta teoretyczne ryzyko.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Gość b...2
16 minut temu, laurette napisał:

Skoro ma problemy z tarczyca to powinna się leczyć. Jak najszybciej.

Wiele czynników może wpłynąć na okres. To naprawdę wiedza podstawowa.. dziewczyna powinna wiedzieć ,że nawet incydent chorobowy już może wpłynąć na okres. Może A nie musi. Przyjmowane leki, odchudzanie się  też itp.

A ty powinieneś wiedzieć że nie powinno się aplikować spermy do pochwy. Bo wzrasta teoretyczne ryzyko.

Akurat dziewczyna leczy się odnośnie z tą tarczycą, jesteśmy jeszcze młodzi i głupi za przeproszeniem i wiele rzeczy nie wiemy dlatego zapytałem się o kilka wskazówek bez żadnych nerwów - chciałbym po prostu zapytać czy jeżeli dziewczyna ma problemy z tarczycą i to się leczy i spóźnia jej się okres 4 dni i się stresuje że może być w ciąży czy to skutkuje tym że okres może się opóźniać nie wykluczając ciąży? 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Gość Gość b...2 napisał:

Akurat dziewczyna leczy się odnośnie z tą tarczycą, jesteśmy jeszcze młodzi i głupi za przeproszeniem i wiele rzeczy nie wiemy dlatego zapytałem się o kilka wskazówek bez żadnych nerwów -

Owszem bez nerwów w takim razie napiszę tak.. Skoro jesteście młodzi i nie douczeni to może najpierw się douczcie a potem zacznijcie się odkrywać w tej kwestii. 

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...