Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Negatywne skutki odstawienia antykoncepcji Po 12tu latach odstawiłam tabletki antykoncepcyjne (Rigevidon). Po 3 miesiącach po okresie, który był wyjątkowo obfity i trwał aż 8dni, gdzie wcześniej były to 3-4dni zaczęła boleć mnie głowa i trwało to ok.4tygodni prawie codziennie. Zrobiłam wszystkie możliwe badania łącznie z TSH i D-dimery, wszystkie w normie, byłam u lekarza rodzinnego i u neurologa, zgodnie twierdzą że wina bólów głowy leży po stronie odstawionych tabletek. Tylko czy po takim czasie jest to możliwe?

Odnośnik do komentarza

No niestety, teraz skutki uboczne tabletek wychodzą. To pewnie jakiś czas potrwa i jeszcze po 12 latach... Ja bym już na twoim miejscu do tabletek nie wracała, bo widzisz co się teraz dzieje. Ja brałam krócej tabletki, bo 5 lat, ale teraz się czuje dobrze, a sprawdzam dni płodne przy użyciu testera Afrodyta. To jest taki mini mikroskop i bada się ślinę. Za długo te tabletki brałaś 

Odnośnik do komentarza

To było ostatnie opakowanie, więcej tego nie wezmę bo po odstawieniu można dostać do głowy... Oprócz tych bólów głowy oczywiście jeszcze problemy z cerą i wypadającymi włosami ale to już mnie tak nie przeraża jak ciągły ból..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...