Skocz do zawartości
Forum

Moj ex ostatnio sie cos rozpogodzil


Gość Dik

Rekomendowane odpowiedzi

w sumie on zawsze mial wokol siebie dziewczyny ale zwykle byl taki ponury.. i mial zlo w oczach . a teraz taki wesoly ,usmiechniety, ozywiony - widze po zdjeciach .Ponoc ma kogos i to jej sprawka tak mowil do kogos.Nie powiem zabolalo mnie to bo bylam do rany przyloz i nic, w koncu odeszlam bo zaczelam tracic energie.Poswiecilam 3 lata. A tutaj sa ponoc 5 miesiecy razem znaja sie 9 osobiscie bo z widzenia dluzej i co ?  Od poczatku jest taki wesoly jak ze mna nigdy.Zapuscil brode..zaczal sie inaczej ubierac. Co takiego kobieta musi robic by uszczesliwic faceta?Moze mezczyzni dadza wskazówkę, opłaci się to każdemu ?

Odnośnik do komentarza

Co robić? Nie poświęcać się ? 

"Mężczyzna kocha nie samą kobietę, a swój stan przy niej.
Swoje samopoczucie.
Dlatego Prawdziwa Kobieta nie musi być najładniejsza, najinteligentniejsza i odnosząca sukcesy w życiu społecznym. Prawdziwa Kobieta obdarowuje mężczyznę przede wszystkim stanem, a nie mądrością, nie pięknem, nie ciałem, nie sukcesami. Kobieta, która stwarza u mężczyzny szczególny stan – męski, zawsze będzie kochana. Stwarza ten stan, rozkoszując się towarzystwem swojego mężczyzny i podziwiając go. Ten szczególny stan zawsze będzie przyciągał go jak magnes".
Siergiej Łazariew

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jakbym miała go podziwiać cały czas to ego miałby takie że mógłby mnie zniszczyć .Poza tym za co podziwiać ?

On też tego nie robił względem mnie. Może ten związek nie był tragiczny, ale jednak dużo w nim brakowało .A on taki smutny zamyślony był od zawsze niezależnie od towarzystwa

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Dik napisał:

Jakbym miała go podziwiać cały czas to ego miałby takie że mógłby mnie zniszczyć .Poza tym za co podziwiać ?

On też tego nie robił względem mnie. Może ten związek nie był tragiczny, ale jednak dużo w nim brakowało .A on taki smutny zamyślony był od zawsze niezależnie od towarzystwa

Cóż Ci odpowiedzieć?

Z pewnością byliście niedobrani, a teraz spotkał  prawdziwą miłość i czuje się uskrzydlony. Dlatego  jest taki szczęśliwy ii rozpromieniony.  Jednak stan euforii nie trwa wiecznie i jeżeli on jest ponurakiem, a do tego introwertykiem, to jego prawdziwa natura wyjdzie na jaw prędzej, czy później. 
Aktualna ukochana może się bardzo zdziwić.

Odnośnik do komentarza
W dniu 13.01.2020 o 15:59, Gość onkaY napisał:

dlaczego niektóre kobiety tak desperacko trzymają się mężczyzn z którym nie są szczęśliwe?

Może niskie poczucie wartości?

 

3 godziny temu, Gość Dik napisał:

Poza tym za co podziwiać ?

Jeśli ludzie się kochają to wiedzą za co.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...