Skocz do zawartości
Forum

Mały guzek za uchem


Manah

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, uczulam na takie zmiany. Najlepiej udać się na usg, później do Hematologa. W moim przypadku takie "powiększone węzły, nieszkodliwe" okazały się naciekami. Jestem w trakcie dalszej diagnozy. Minął już rok i zaraz będę miała druga biopsje i trepanobiopsje szpiku. Jeśli uważacie, że Was to niepokoi warto poprosić o badanie histopatologiczne, które rozwieje wasze wątpliwości. Ja trafiłam na dobrego lekarza i życzę Wam tego samego ;) 

Odnośnik do komentarza

Manah proszę napisz co to było? 

Mam dokładnie to samo. Od lekarza do lekarza, USG, krew, nic nie wiedzą. Zaczęłam sama studiować temat. Wychodzi mi, że to przyzwojak. Idę na dniach za własne pieniądze na rezonans, lekarza nie mogę się doprosić o skierowanie bo każe czekać. Żenada, a składki biorą konowały. 

Napisz jak się leczyles proszę BL

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.06.2021 o 10:37, Gość Sandyyy napisał:

Hej, uczulam na takie zmiany. Najlepiej udać się na usg, później do Hematologa. W moim przypadku takie "powiększone węzły, nieszkodliwe" okazały się naciekami. Jestem w trakcie dalszej diagnozy. Minął już rok i zaraz będę miała druga biopsje i trepanobiopsje szpiku. Jeśli uważacie, że Was to niepokoi warto poprosić o badanie histopatologiczne, które rozwieje wasze wątpliwości. Ja trafiłam na dobrego lekarza i życzę Wam tego samego ?

Witam jakie padania pokazały że to jednak coś poważnego? Jestem w podobnej sytuacji proszę o informację.  Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Gość Loginjestjuzzajety08

Dzien dobry, mam podobne zgrubienie za uchem na głowie. Od kilku lat na pewno. Jest twarde jak kość, nie boli, nie da sie przesunąć, raz jest mniej raz bardziej wyczuwalne. Bardzo sie boje. Byłam z tym u lekarza rodzinnego to tylko dotknęła i powoedziala ze to nie węzeł, ze to nic takiego i nie przejmować sie a ja wariuje z niepokoju. Czy u Was sie cos wyjaśniło? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...