Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Manah

Mały guzek za uchem

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu zauważyłem za uchem mały guzek, który jest nieruchomy i pod wpływem mocniejszego dotyku jest bolesny.
Lekarz rodzinny twierdzi, że to raczej nic groźnego, ale "raczej" mnie nie satysfakcjonuje. Co to może być i do kogo ewentualnie udać się z taką przypadłością?

monthly_2019_12/maly-guzek-za-uchem_8604.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Hej badałes tego guza? Mam to samo od paru dni w związku z sytuacja na świecie nie mam możliwości pójścia do lekarza i zbadania tego. Czekam na pozytywna odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olo

Mój chłopak ma to samo i zaczyna mu się tak jak by obierać a ma to od 3 lat znikało i pojawiało się teraz wszystko wskazuje na to że to wrzód.Teraz ciężko dowiedzieć się co to bo ciężko o konsultacje z lekarzem....

🙄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anaaa123

Właśnie zauważyłam coś takiego u siebie i się wystraszyłam 😞 nie wiem nawet gdzie isc z tym 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Maja

Mam ten sam problem od roku, za lewym uchem guz pojawia się i po paru tygodniach znika lub się zmniejsza. Byłam z tym u lekarza rodzinnego w styczniu, powiedział to samo co koledze wyżej - to nic groźnego, zlecił badania które wyszły OK.

Teraz od 2 dni znowu guz się pojawił - i nie mam możliwości skonsultowania tego z żadnym lekarzem ( pandemia) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Marta

Takie bolesne guzki w tym miejscu pojawiają mi się od dziecka co jakiś czas. Bolą kilka dni, czasem może dłużej, a później same znikają. Kiedyś myślałam, że jest to związane z infekcjami (jako dziecko sporo chorowałam, głównie na zapalenie płuc), ale w późniejszym wieku zauważyłam, że czasem pojawiają się bez choroby. Przez kilka lat się nie pojawiały, ostatnio wróciły. Lekarze przy okazji innych rzeczy chyba też mówili, że to nic groźnego. Ja już się przyzwyczaiłam, ale jeśli to kogoś nowe to na pewno warto skonsultować z lekarzem bo to wrażliwy obszar.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...