Skocz do zawartości
Forum

Czy to jest normalne zachowanie ?


Gość elakela

Rekomendowane odpowiedzi

Poznałam chłopaka ponad pół roku temu w internecie.On od 1 wiadomości pokazywał że zrobi dla mnie wszystko i faktycznie to robi, jak potrzebuje pieniedzy to spod ziemi wydobędzie, spełnia wszystkie moje zachcianki nawet te dziwne i obrzydliwe.I jeszcze mowi,ze uwielbia to.Robil to przed spotkanieem i teraz gdy juz sie widujemy na co dzien.Chcial od poczatku spedzac caly swoj czas ze mna itd.Desperatem nie jest,ale sama nie wiem moze to jakis oszust ktory liczy na rewanz?
Wiecie co..ja nie jestem przyzwyczajona do takich zachowan, a na niego zwrocilam uwage bo spodobal mi sie fizycznie i juz poszlo. Od poczatku nie staram sie bo po co skoro on nadrabia?Zastanawia mnie motyw takiego zachowania, bo o ile rozumiem jakis staz zwiazku i wzajemnosc ale ja bylam i w sumie wciaz jestem ,obca dla niego

Odnośnik do komentarza

To nie jest normalne zachowanie i normalne nie jest, że tego wcześniej nie zauważałaś, a brnęłaś dalej. Prawdo podobnie to typ człowieka bluszczu. Oplata drugą osobę tak doszczętnie, że brakuje tchu i z czasem robi się niebezpieczne. Jest gotów absolutnie na wszystko. Nie ma własnej osobowości, nie żyje dla siebie ale w 200% dla kogoś.
Moim zdaniem to nie oszust, ale chory człowiek.

"Twoją rzeczywistą i ostateczną prawdą jest sposób, w jaki przeżywasz swoje życie, a nie idee, w które wierzysz"

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...