Skocz do zawartości
Forum

Narzeczona chce wrócić, a ja mam już inną.


Gość benek36

Rekomendowane odpowiedzi

~benek36
Wiem, ze mnie kocha, wyznaje to każdego dnia, chce miec ze mną dziecko i wziąć ślub. Nie jestem w stanie być z Olą, ponieważ jej nie kocham, zrozumiałem to niedawno, ze to tylko zastępcze uczucie było z mojej strony. Narzeczona jest miłością mojego życia, ufam jej, wiele spraw przemyslała i ja też, ponoć związki po zdradzie stają się lepsze, ze zdrada wiele może naprawić w relacji i tak się chyba stało, bo jeszcze nigdy tak świetnie się nam nie rozmawiało i aż takiej bliskości i tęsknoty za nami nie było jak teraz. Ja wiem, ze Ola cierpi, ze bardzo kocha, ale ja nic nie mogę zrobić tylko jej życzyć, żeby znalazła na swej drodze innego dobrego człowieka, bo nie jesteśmy widocznie sobie pisani. Życzę jej jak najlepiej. Narzeczona jest szczera- wiem to na 100 procent i jej miłość także!

Odnoszę wrażenie, że dokarmiamy trola...

Odnośnik do komentarza

Hmh... nie zgadzam się.  Ja jestem taka narzeczona,  znaliśmy się 10 lat, odeszlam bo dalej sie nic nie rozwijalo, zero ślubu etc. Bylismy 6 miesiecy osobno, w tym czasie jakas paniusia przez niecale 2 miesiące chciała go zdobyć. Ja wrocilam, spokalam sie bylym raz i juz bylismy znow razem, uczucie piekne ze zdwojona sila, sex zycia. Dzis jestesmy malzenstwem i mamy dziecko. Ludzie sie zmieniaja i dojrzewaja. Czasem trzeba cos stracic zeby zobaczyc jak wartościowe to bylo. Znamy się jak lyse konie, tysiace przezyc , zawsze warto wrocic do swojego najlepszgo przyjaciela i dac mu druga szanse!! Długość znajomosci ma olbrzymie znaczenie, szczególnie 10, 12 lat, to sa ludzie z którymi sie odkrywalismy i budowalismy. Ja i partner mamy 37 lat tak dla jasności. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.10.2019 o 22:39, Gość benek36 napisał:

Ale ja kocham ex narzeczoną, nie mogę już zupełnie mysleć o Oli mimo jej dobroci. Miłość do Oli się wypa\liła, choć nadal coś do niej czuję i wiem, ze jest wspaniałą kobietą i bardzo sie stara i kocha, ale z moją ex narzeczoną wiele przezyliśmy pięknych chwil, była zawsze przy mnie, ma też swoje wady, ale kocha sie mimo wad, a nie za doskonałość. Kłócilismy sie często jak wariaci, ale godzilismy sie zawsze szybko, mamy choleryczne usposobienia, jestesmy nerwowi, kłótliwi, więc do siebie pasujemy. Ola jest spokojna, jesteśmy przeciwieństwami, wiec nie ma tych emocji, jakie z narzeczoną, bo to piekne, gdy po burzy zawsze wychodziło słońce i się godziliśmy. Olę znalazłem, bo myślałem, ze narzeczona już nigdy nie wróci.

 

Jesteś Cipkiem czy facetem? Twoja ex zrobi Cię znowu i roztsanie sie z Tobą. Ona musi sie dowartościować. Odposc stary i idź do przodu. Bądź facetem i miej jaja... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...