Skocz do zawartości
Forum

Czy to nerwica ?


Gość Piotr 23

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotr 23

Witajcie, jakies 5 miesięcy temu skaleczylem się dosyć głęboko w palec po tygodniu zaczely bilet glowa i mięs ie poczytałem w Internecie i przestraszylem się ze to tezec było coraz gorzej coraz gorzej się czulem bardziej senny obolaly polecialem do lekarza dal antybiotyk i szczepionke, do tego potem tak to trwało i byłam u innego ogólnego lekarza i po prostu pa i doktor stwierdziła że to przewrazliwienie...ale potem zaczely sie dretwienia i mrowienie w stopach i dloniach oraz bole mięśni do tego stopy i dlonie zimne...przepraszylem się ze to SM zrobilem rezonans jedna zmiana jakas nie istotna jak to stwierdził neurolog rowniez wykluczył tezyczke badaniem, później zaczely sie jak sie dowiedziałem fascykulacje chodz jak zauważyłam to już w sumie pojawiły się po tym szczepieniu...i one się nasilaly przeczytałem oczywiście w Internecie ze to SLA I jest ze mna co raz gorzej potem zaczely sie takie dziwne uczucie w małym palcu prawej reki teraz 4 i 5 palec w nocy mi sztuwnieje...do tego fascykulacje się nasilają bol takie zmęczenie w lewej nodze przy stopie...strasznie się boję że to SLA...

Odnośnik do komentarza

Myślę, że dobrą opcją byłby prawdziwy odpoczynek i relaks dla Ciebie. Najlepiej jakbyś sobie gdzieś wyjechał, najlepiej w jakieś spokojne miejsce, by odpocząć od codziennych problemów. Ja co roku jeżdżę do Poddąbia nad morze, jest to idealne miejsce na wypoczynek. W te wakacje też tam wyjeżdżam, dzisiaj kupiłam bilety na podróż autobusem przez portal Dworzec Online https://dworzeconline.pl/ Swoją drogą Dworzec Online to super portal, nie trzeba specjalnie chodzić na dworzec autobusowy żeby kupić bilety, szczerze polecam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...