Skocz do zawartości
Forum

Czy ta relacja ma szansę się rozwinąć?


Gość b...l

Rekomendowane odpowiedzi

Od roku pisze z chłopakiem z mojego bloku.Zawsze mi się podobał,miałam wrażenie że ja mu też bo zawsze gdy przechodziłam obok to patrzył mi się prosto w oczy i się popisywał.W tamte wakacje postanowiłam wysłać mu list z moim nr.On odezwał się po 2 miesiącach.Przeprosił że dopiero teraz piszę ale przez stres w pracy wyleciało mu to z głowy.Potem napisał że jak będę miała czas to mam dać mu znać i możemy się spotkać.Po tygodniu w końcu się spotkaliśmy,było fajnie,był bardzo miły,spytał czy nie jestem głodna bo może mi coś kupić itd,potem spytał czemu właściwie napisałam,ja powiedziałam że chciałam się poznać bo znamy się już długo z widzenia.Bylam strasznie zestresowana,praktycznie on cały czas gadał.Potem odwiózl mnie do domu i podziękował za spotkanie.Pare dni po nim stwierdziłam że napiszę co do niego czuje,on napisał że nie wie co o tym myśleć bo kiedyś miał problem który go blokuje i nie jest w stanie się określić.Spytalam czy może mi zaufać i powiedzieć o co chodzi A on że nie Wie,napewno nie na fb.Od tego czasu minęło już jakieś 4 msc.Nadal ze sobą piszemy,on często zaczyna pierwszy,ale unika spotkań,raz zaproponowałam mu spacer to powiedział że by chciał ale nie ma czasu itp.A jak spytałam czy wogole chce się spotkać to napisał czemu nie,ale serio nie wie kiedy.Jak spotykamy się przypadkiem to tylko mówi hej,patrzy się w oczy ale nie zagada dłużej.Jakis czas temu zaproponowalam mu rower w wakacje.On napisał że może pójdziemy,zobaczymy jak z czasem.Ja po tym przestałam się do niego odzywać bo chciałam zobaczyć czy zrobi pierwszy krok.Nie pisaliśmy przez miesiąc.On odezwał się pierwszy,zaproponowałam mu spacer,on jak zwykle się wykręcił.Wkurzyłam sie a maksa i trochę go zaszantazowalam że nie interesuje mnie tylko pisanie.Wtedy zaproponował mi spotkanie pierwszy.Poszlismy na spacer,on trochę się otworzył przede mną i powiedział że miał dziewczynę która zerwała kontakt i jakaś blokada została.Potem spytał czemu ja do niego pisze,wtedy znowu powiedziałam mu że mi się podoba.On w sumie nic nie odpowiedział tylko spytał czy nie jest dla mnie za stary(ja mam 17,on 21) powiedziałam że nie.Potem jakoś zmieniliśmy temat Nie wiem po co zadał mi to pytanie,jak myślicie o co mu chodzi?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...