Skocz do zawartości
Forum

Brzydzę się kobiecej pochwy


Gość Patriken

Rekomendowane odpowiedzi

No bardziej nietrafnej obserwacji nie widziałam.... Ja np uwielbiam seks ale nie lubię seksu oralnego, nie pasuje mi. Uważam go za niehigieniczny, ja nie zadowalam swojego partnera usta i on mnie też. I nie wiedzę w tym nic złego. Ludzie są różni. Tobie się podoba mnie nie, ale to wcale nie oznaczy że nie lubię seksu. Kocham się z partnerem bardzo często i nie mam jakiś oporów po prostu nie lubię tego rodzaju seksu:)

Odnośnik do komentarza

~Asyria
no to fakt niezaprzeczalny. Brzydzisz się pochwy a siebie się nie brzydzisz? Przecież wszystko jest analogicznie. Ty masz wydzieliny rózne i pochwa ma rþóżne wydzieliny. Ty masz specyficzny zapach i pochwa też ...

Ale penis nie wydziela chyba aż tyle co pochwa w stanie podniecenia. Może chłopak nie lubi po prostu jak mu po brodzie cieknie.

Odnośnik do komentarza

Hymmmm... a moźe spróbuj z chłopakiem... W pewnym wieku zawsze staje i nie ważne z kim i kiedy... Moźe to o to chodzi? I wtedy zamiast fajnie okarze się że jest zajebiście? Wiesz... nigdy nic nie wiadomo... Ja tam bym się cieszył, wiecej wolnych dziewczyn dla mnie :-)Normalnie za to lubie gejów ...

Odnośnik do komentarza
Gość żona Sokratesa to ja

~mailer01
~Asyria
no to fakt niezaprzeczalny. Brzydzisz się pochwy a siebie się nie brzydzisz? Przecież wszystko jest analogicznie. Ty masz wydzieliny rózne i pochwa ma rþóżne wydzieliny. Ty masz specyficzny zapach i pochwa też ...

Ale penis nie wydziela chyba aż tyle co pochwa w stanie podniecenia. Może chłopak nie lubi po prostu jak mu po brodzie cieknie.

To niech śliniak założy :P

Odnośnik do komentarza

~Bars
Ja tez sie brzydzę babskimi narządami ! Na wymioty mnie bierze ... Raz mi sie zdarzylo porzygać na to coś .. fuujjj !!!! błuuuee

Nie ty jeden tak się brzydzisz. W gruncie rzeczy wielu facetów się brzydzi i dlatego nie podejmuje oralu. Zresztą, nic dziwnego - jak się patrzy na te niedomyte panieny z gimnazjum, otynkowane na maksa makijażem, ale brudne i niemiło pachnące, to trudno się dziwić.

Odnośnik do komentarza

A to może ty nie odkryty chomoś, skoro kobieta cię brzydzi. Daj dziewczynie spokój nie marnuj jej czasu i wróć do samoobsługi. Albo do jasnej cholery, nie oczekuj sexu oralnego w swoją stronę, czy ty tam różami pachniesz, czy jak? 

Odnośnik do komentarza

Ja też czuję obrzydzenie na widok kobiecych narządów.. A nie daj Boże jak jest nie ogólna , albo ma czarne odrosty, to już robi mi się niedobrze. Nie wiem jak to jest u Ciebie, ale moja fobia wynika z tego że w młodym wieku byłem wykorzystywany przez dużo starszą kobietę. Dla niektórych może wydać się to infantylne, ale ja na prawdę nie mogę się przełamać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...