Skocz do zawartości
Forum

Jak postępować po poronieniu ciąży pozamacicznej?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam dawno mnie nie było-teraz już wróciło wszystko do normy od przyszłego miesiąca możemy starać się o malenstwo-długo to trwało ale w końcu wszystko się zagoilo-boję się tylko by nie powtórzyło się znów to samo-zobaczymy-ta ciążą bardzo odbiła się na mojej psychice i zdrowiu-ale dzięki wam przesyłam to wszystko dziękuję

Odnośnik do komentarza

Lucka to na pewno przykre doswiadczenie, wiele emocji i żalu i oczywiscie cierpienie nie tylko fizyczne ale i psychiczne. Nie cofniesz czasu, ale mozesz walczyc o szczesliwa przyszlosc i nawet musisz walczyc. Odczekaj okreslony czas i rozpocznijcie starania, jak wynik bedzie pozytywny, od razu do ginekologa na badania. Trzymam za Ciebie kciuki, pozdrawiam Cie i wierze ze wszystko bedzie dobrze

Gdy wabi cię ognik, idź za nim.
Być może zabrniesz na manowce,
ale nigdy nie będziesz sobie wyrzucać,
że może była to Twoja Gwiazda.

Odnośnik do komentarza

Witam dawno mnie nie było ale nie miłam kompa,otórz starania zaczełam o malenstwo w styczniu i jak narazie nic,powoli tracę nadzieje,niewiem co mysleć.Moje obawy są z tąd że obserwuje swoje upławy i patrząc na nie to wygladają jak biała maż ,nie ma tych płodnych,dlatego byłam u lekarza i powiedziała mi że jest ok ja myślę inaczej,

Odnośnik do komentarza

witam na początku było to poto bym przestała plamić,a teraz jak byłam to sama od siebie chciała mi dać ja oczywiscie się nie zgodziłam,poprostu nie mogę trafić na dobrego lekarza a prywatnie mnie niestać,teraz to juz zaczynam wątpić czy mi się uda zajsc w ciąże,moje cykle zwariowały tylko biały gęsty śluz żadnych oznak dni płodnych:((

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...