Skocz do zawartości
Forum

Problem z twarzą, ciałem


Gość źle mi z tym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość źle mi z tym

witam, co jakiś czas pojawia mi się problem z twarzą na szczęście co raz rzadziej odkąd to wystąpiło. Obserwuje spadek napięcia miesni twarzy czasem całkowity wtedy wyglądam jak potwor, twarz wyglada jak nalesnik, niekiedy częściowo, teraz mi się to dzieje raz na moesiac lub kilka, czesciej w tym niskim stopniu. Chce zapytać do jakiego lekarza mogę isc czy on mi uwierzy bo szczerze mowiac zarzucali mi psychiatryk a to wszystko potwierdza np moja mama, na zdjęciach tez ta roznica wychodzi wiec problem istnieje. Albo moze znacie cos na uklad nerwowy na odbudowanie. Gdy mam ten najgorszy stan to wyklucza mnie z zycia zazwyczaj trwa to kilka dni, do dwóch tygodni . Mam tez problem z czuciem wlasciwie w calym ciele niby czuje jakos podświadomie ze cos mnie boli ale fizycznie prawie wcale, jest to stlumione. Wszystko zaczęło się po operacji przegrody, nagle z dnia na dzień po kilku dniach od operacji. Prawdopodobnie nie doczyscili narzędzi

Odnośnik do komentarza

Opisane objawy sugerują porażenie nerwu twarzowego. Diagnostykę należałoby zacząć od lekarza neurologa. Proszę się też zastanowić, czy nie przeżywa pani jakichś stresów i czy te stresowe sytuacje nie nakładają się na występowanie opisanych objawów. Bo mogą to być również objawy psychosomatyczne. Jeśli nie zauważy pani poprawy, sugerowałabym wizytę u fizjoterapeuty lub osteopaty.

Pozdrawiam,
Edyta Orzełek

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...