Skocz do zawartości
Forum

Czerwone i suche plamy na twarzy


Rekomendowane odpowiedzi

Jakieś dwa tygodnie temu pojawiły mi się na twarzy czerwone plamy. Myslalam ze to po siłowni bo miałam cała czerwona twarz jak zawsze po ćwiczeniach a zaczerwienienie po siłowni długo mi schodzi. Na następny dzien pojawiły mi się te plamy (najwiecej na policzkach ale sa tez nad ustami, na brodzie i na czole). Później po paru dniach znikały i znów się nasiliły. Nie wiem co mam z tym zrobić, są suche i takie małe białe skórki widać na twarzy i nie mogę tego nawet za bardzo zakryć podkładem bo się uwidaczniają suche, czerwone plamy. Wyglada to okropnie, nie chce wychodzić z tym nawet z domu :(.
Mam atopową skórę, wrażliwą i jestem na większość produktów uczulona. Próbowałam peelingiem to zniwelować i później nałożyłam krem ale wtedy mnie na następny dzien mocno szczypało jak chciałam nałożyć cokolwiek i skóra się cała łuszczyła wręcz białymi skórkami. Już minęły 2 tygodnie, nie nakładam żadnych kremów bo wszystko mnie uczula... Co mam zrobić? Nie mam czasu iść do lekarza w tym tygodniu, a konsultowałam się z dermatologiem który „nie ma pojęcia co to może być” „powinno zniknąć” „może pani coś zjadła”...

monthly_2019_03/czerwone-i-suche-plamy-na-twarzy_8012.jpg

monthly_2019_03/czerwone-i-suche-plamy-na-twarzy_8013.jpg

monthly_2019_03/czerwone-i-suche-plamy-na-twarzy_8014.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Gliska87

Jak dla mnie to jest mocno przesuszona skóra lub alergia na coś. Może spróbuj emulsję do ciała atoperal? Tylko po to będziesz musiała wyjść z domu lub moe wyślij kogoś. Powinnaś to bez problemu kupić w każdej aptece.

Odnośnik do komentarza
Gość irena ba

nie wiem jakich kosmetyków próbowała konkretnie, ja też mam azs i tylko atoperal u mnie przechodzi, wydajny, dobrze się wchłania i nie podrażnia, chyba na twoim miejscu to bym się jeszcze raz do dermatologa przeszła

Odnośnik do komentarza

Koniecznie spróbuj  kremu z probiotykami marki APIS. Jest to krem z naturalnych składników. Do kupienia w inetrnetach najlepiej na  www.apis-sklep.pl Stosuję go na wszelkie podrażnienia i uczulenia. Łagodzi  i "uspokaja " skóre . Polecam .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...