Skocz do zawartości
Forum

Kobieta w której nikt sie nie zakochuje i nie chce jej z rozsadku


Gość mandaqie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Psychoaktyw

Nie chce z rozsądku to tak , istnieje ale to marginalne zjawisko i zależy od kultury społecznej. Co do zakochania , tu nie nie wiem o co chodzi ? Silną presje posiadania spowodowaną lekiem , czy zaspokojenie potrzeb seksualnych , czy wsparcie i odciążenie życiowe a to już było.

Odnośnik do komentarza

Za mało mamy danych, żeby oceniać. Niby piorun sycylijski nie wybiera, ale w praktyce pomaga jednak posiadanie jakiejś zalety. Może to być umiarkowanie dobry wygląd albo dobry charakter. Albo charyzma. lub kokieteria.
Niektórzy są prawdopodobnie zbyt dużymi indywidualistami, żeby sobie kogoś dopasować.
Można też mieć coś odstręczającego w charakterze, zachowaniu.

Odnośnik do komentarza
Gość amanda96

Ja za to mam tak, ze jestem osoba chaotyczna i niepozbieraną. Chciałabym poznac jakiegoś silnego z charakteru faceta, ktory by mi towarzyszyl w skladaniu mnie i mojego zycia do kupy, a poznaje same ofermy losu takie jak ja;(. Tacy sie do mnie lepią. AS Ci silny raczej mną pomiatają.

Odnośnik do komentarza
Gość Psychoaktyw

mandaqie,. co tu rozumieć ? Ja jestem z Marsa a ty z ziemi. Poprostu jestem za głupi aby zrozumieć pytanie. Jak pisałem nie wiem o co chodzi z miłością ponieważ nie znam czegoś takiego , tylko z filmów ale to filmy z fymysloną fabułą. Co do rozsądku odpowiedziałem, tak nasz mózg potrafi analizować i kalkulować. Odrzuć miłość a co do reszty tak może istnieć taka kobieta do której rozsądek mówi zdecydowanie nie ale uwaga ! Silna presja celem zaspokojenia własnych potrzeb czy korzyści może być wyjątkiem czy wyjątkami od zasady. Powiem więcej jest ich bardzo dużo. Dlatego skoncentrował bym się bardziej na osobie która może problem własny jawną lub ukrytą manipulacją przerzucać na innych lub od siebie.

Cy Tera jaśniej ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...