Skocz do zawartości
Forum

Biorezonans na nerwicę - skuteczne?


Gość IzaIzabela1

Rekomendowane odpowiedzi

Gość IzaIzabela1

Dzień dobry. Praktycznie od dzieciństwa zmagam się z nerwicą, w dzieciństwie przeszłam długie leczenie psychiatryczne po czym objawy ustąpiły, jednak po wejściu w dorosłość znów powróciły. Od ponad roku korzystam leczę się psychiatrycznie i korzystam z terapii u psychologa, czasami mam dobre dni, ale również mam dni kiedy jestem cała znerwicowana, w środku cała drżę, dostaję nagłych ataków paniki, mówiłam o objawach psychiatrze, po czym ona zwiększyła dawkę co trochę pomogło ale wciąż jestem znerwicowana a ostatnio wciąż czuję jakieś dziwne napięcie i ponadto mam dziwne uczucie jakby moje ciało było zanieczyszczone. Gdzieś czytałam że biorezonans jest pomocny. Czy to prawda? Warto skorzystać? Bo ja już nie mam siły na tą walkę z nerwicą, jestem wykończona.

Odnośnik do komentarza

Nie jest skuteczny. Biorezonans to szarlataneria medycyny. Jeśli chcesz tracić czas to możesz próbować. Nerwice najlepiej leczyć o osób które się na tym znają, czyli terapeuci, psychologowie. Leczenie może długo trwać. Z doświadczenia wiem że rzadko kiedy jest droga na skróty. Za to wiele osób taką oferuje, choćby ci co zarabiają na naiwności innych przykładowo tym biorezonansem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...