Skocz do zawartości
Forum

Nagie zdjęcia do potfolio


Gość Różyczka18

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Różyczka18

Dzień dobry wszystkim!
Chciałabym się zapytać co sądzicie o nagich zdjęciach do portfolio. Jestem modelką, często biorę udział w różnych sesjach, jako hostessa itp. W moim portfolio większość zdjęć jest portretowych, znajoma fotografka zaproponowała mi abym zrobiła nagie zdjęcia do portoflio. Nie jakieś erotyczne czy coś tylko takie subtelne, z klasą. Moje zdjęcia są też dostępne w internecie dlatego zastanawiam się nad tą propozycją, ponieważ niedługo jak będę chciała pójść na studia - na prawo, nie chciałabym aby moi wykladowcy oglądali mnie nago. Zastanawiam się czy sie zgodzić na tę umowę czy nie. Moi rodzice są przeciwnie ja sama nie wiem, ale inne modelki i fotograf mówi, że to może być dla mnie szansa.........

Odnośnik do komentarza

witaj ,moja siostra jest fotomodelka ,tak zwane akty sa jak najbardziej wskazanym do umieszczenia je w portfolio ,im masz wiecej do pokazania tym wiecej jestes ceniona w tym biznesie i moze sie ktos Toba zainteresowac ,bo zazwyczaj jak zauwazylas ,przy podaniach na stronkach z portfolio ,sa podane wyznaczniki w jakich pozach mozesz byc fotografowana ,jesli zaznaczysz akty i pokazesz jak wygladaja ,np ze skrzyzowanymi nogami na krzesle i wyrazistymi piersiami ,to jest wieksza szansa na to ze ktos to "dostrzeze" ,najlepiej robic zdjecia ze znanymi fotografami ,siostra placila chyba cos kolo 100zl i wiecej za parenascie fotek profesjonalnie obrobionych ,problem w tym ze telefonu Ci do Niej nie podam bo po 1:
jest to zabronione na tym forum
po 2:
prawdopodobnie zostalabys sprzedana do jakiegos obcego kraju
z jednej strony mowisz o nagosci a z drugiej ze maja to byc akty ,to w koncu jak jest? pokazanie piersi jest jak najbardziej wskazane w modelingu ,moja siostra byla na okladce Playboya razem z paronastoma dziewczynami ,fotograf zrobil z nich kroliczka Playboya.
ale jak najbardziej akty sa wskazane przy modelingu,co do widzenia Ciebie nago przez nauczycieli ,jest bardzo nikla szansa ze Cie zobacza bo nauczyciele raczej nie wchodza na takie stronki a osoba ktora musialaby im to powiedziec ,musialabys jej/jemu zrobic cos zlego ale do tego raczej nie dojdzie ,a jedynie pochwala ,jesli beda to typowe akty a nie jakies typowo zboczone zdjecia ,nic tylko pozazdroscic urody ,chociaz nie widzialem i raczej nie chce ,ale zycze powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza

no dobra ale wiesz robisz nagie fotki ktoś je kupuje i potem gdzieś są wykorzystywane a to jednak nie zawsze jest dobre, bo za pare lat mozesz zmienic branze i bedzie Ci wstyd dlatego nie zgadzam sie z Radkiem nie wiem kim jest jego siostra ale jak byla w playboyu to ok ale Ty nie wiesz czy bedZiesz, ja bym sie zgodizla na te akty jakbym miala pewnosc co sie z nimi stanie i pewnosc co do tego, ze ejstem juz modelka i robie kareiere dalej a nie dopeiro zaczynam

Odnośnik do komentarza

Różyczko, zrobisz jak będziesz uważała za słuszne, nikt nie może podjąć za Ciebie tej decyzji, ponieważ jesteś dorosłą, młodą kobietą. Ja jednak zastanowiłabym się nad tą ewentualnością z prostego powodu: napisałaś, że wybierasz się na studia prawnicze, a więc istnieją plany Różyczki - prawnika, nie Różyczki - modelki. Dlatego w tej sytuacji, wydaje mi się, że lepszym rozwiązaniem będzie wstrzymanie się przed tą sesją, dopóki nie nabierzesz pewności czy chcesz to zrobić i że to jest przepustka do kariery. Myślę, że nagie zdjęcia nie są koniecznością do portfolio, zwłaszcza, że z tego co rozumiem, mają być udostępniane publicznie. Jeśli ktoś szuka atrakcyjnej modelki, spodoba mu się kobieta, która ma w sobie to coś, a nie ta, która ma nagie zdjęcia. Zastanów się nad tym i zastanów się w jakiej branży chcesz pracować, ponieważ wiele modelek nie godzi się na nagie sesje, a mimo to pracują w tym biznesie. Nie ulegaj wpływom i presji fotografa, który po prostu na tym zarabia. Powodzenia w karierach!

Odnośnik do komentarza
Gość Różyczka18

nie zgodziłam sie na te zdjęcia... natalka ma racje kiedys bede prawnikiem chce miec swoja kancelarie a nie che aby klient do mnie przychodzil z gazeta na ktore sa moje nagie posladki... moze trace na tym kariere ale moze zyskuje przyszlosc... dzieki

Odnośnik do komentarza

ja mam podobną sytuację teraz, jestem modelką i dostałam propozycję sesji zdjęciowej w pewnym znanym magazynie dla panów. Miały być to akty. Ale tak się zastanawiam, czy to aby nie zaszkodzi mojemu wizerunkowi. Jednak jest to propozycja z gatunku tych których się nie odrzuca. Co robić?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...