Skocz do zawartości
Forum

Brak miesiączki po odstawieniu pigułek i bolące sutki


Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie ale coś zaczyna się dziać i mam nadzieję że na dobre. Od wczoraj ma lekko zabarwiony sluz krwią , bardzo mało ale jednak. Byłam dziś u tego drugiego lekarza znowu badanie, usg dopochwowe i on nie widzi ciąży ale kazał zrobić test, więc poszłam kupiłam i oczywiście negatywny. Przy okazji poprosiłam panią o najdokładniejszy jaki ma. Szkoda że rano siusiałam to stężenie byłoby większe ale nie piłam nic rano i jeszcze tam chyba zostało trochę rezerwy więc zrobiłam i nic. Przepisał mi pigułki anty o słabym stężeniu hormonów i kazał brać po 1 przez 10 dni. Pobiorę i zobaczymy co dalej... ale dla pewności to chyba i tak zrobię hcg i poczekam na @. Mówiłam ze luteina nie pomogła to zapisał mi właśnie anty. Ehhh

Odnośnik do komentarza

juz za pózno dzisiaj poszłam zrobić. Bede dzwonić w piątek do laboratorium to może juz bedą i nie bede musiała czekac do nastepnej srody bo u nas trzeba czekać tydzień na wynik niestety bo u nich w przychodni nie robią tych analiz czy jak to sie tam fachowo nazywa. A i rzekome moje lekko krwiste upławy zniknęły, pewnie od pigułek co je biorę i mam nadzieje ze jak juz skończe te 10 sztuk brać to się pojawi okres tylko nie wiem czy to nie bedzie tak jakby krwawienie z odstawienia to w sumie tez sprawy do konca nie rozwiązuje i równie dobrze mogłabym je wybrać do końca opakowania dostac okresu i zacząć brać pigułki z powrotem tylko że o słabszym stężeniu hormonów skoro tak mi sie wszystko piepszy. No ale poczekajmy na wynik z betki. Kurcze jaki to człowiek chwilami jest tępy. Mogłam to zrobić od razu a nie siedzieć , czekać i rwać włosy z głowy.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiesz jak miło mi to słyszeć te Twoje A NIE MÓWIŁAM :) Zadzwonie do lekarza jeszcze i sie dowiem czy moge je juz wybrać do końca bo tak przerwac jak mi kazał to dostane okresu z odstawienia a potem co mam zrobić ? w pierwszym dniu mam zacząć nowe opakowanie? Zeby znowu mi się wszystko nie popiepszyło? Równie dobrze mogłabym je wybrać do końca i potem brać normalnie .

Odnośnik do komentarza

No tak ja wiem tylko on mi kazał je brac przez 10 dni i przestać, a ja bym chciała je juz wybrać do końca opakowania jeśli tak by było można, bo za nie długo 10 pigułek wybiorę potem za jakieś 3-4 dni bedzie krwawienie z odstawienia i z kolei pierwszego dnia krwawienia należało by zacząć nowe opakowanie a tak jak bym już te opakowanie pociągnęła do końca to już bez motania zrobiłabym normalną siedmiodniową przerwę i zaczęła nowe opakowanie tak jak się powinno robić

Odnośnik do komentarza

dzwoniłam kazał zrobić jak kazał, od soboty zaczełam plamić na brązowo i to trwa do dziś i się rozkręciło więc go posłucham i skończę 10 dnia bo to pewnie od nowych pigułek bo nigdy nie brałam ich i organizm się przystosowuje bo mają znacznie mniejszą ilość hormonów od tych co brałam wcześniej lub tez dlatego że w sumie 2 m-ce nie miałam okresu i coś tam zaczyna się bujać ale pierwsza opcja wydaje mi się bardziej prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...